Головна Школярі Що подарувати вчителю

Що подарувати вчителю

mamabook
201 Переглядів

подарок

Що дарувати вчителям та класному керівнику? Адже протягом навчального року так багато приводів для вибору презентів вчителям, а кількість ідей від свята до свята лише зменшується.

Вчителям прийнято вручати подарунки на професійне свято, день народження, Новий рік, 1 Вересня та останній дзвоник. Подарунки можуть бути символічними, практичними, цінними – все залежить від можливостей та фантазій. Напередодні кожного такого свята у батьків та учнів з’являється цілком логічне запитання – що подарувати вчителю. Спробуємо розібратися. Також ви можете підібрати різноманітні готові подарункові набори

Якщо учень хоче зробити подарунок вчителю лише від себе, будуть доречними квіти, цукерки, листівка або невеличкий сувенір. Але більшу радість педагогу принесе подарунок, виготовлений учнем власноруч – в’язаний чохол для чашки, вишита серветка, глиняна чашка, блокнот, декорований в техніці декупаж, і т.д.

Якщо подарунок вирішено дарувати від класу, тоді можна обрати щось серйозніше і практичне. Оскільки зарплатня вчителів здебільшого залишає бажати кращого, краще відмовитися від сувенірів і зупинитися саме на корисних подарунках, що знадобляться в роботі чи побуті. Такими недорогими і завжди практичними презентами є подарункові чашки.

Якщо у вчителя є окремий кабінет, можна подарувати квітку в горщику, настінний годинник, картину, настільну лампу, вазу. В нагоді стане побутова техніка: кавоварка, електричний чайник, тостер, блендер, йогуртниця і т.д. Такі недешеві подарунки переважно дарують класним керівникам.

ручка учитель, товар, товари

Подарункова ручка для вчителя (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Також враховуйте, який предмет викладає вчитель, наприклад, географу можна подарувати глобус, біологу – модель людського тіла, вчителю малювання – репродукцію картини відомого художника, викладачу інформатики – бездротову мишку та клавіатуру і т.ін.

Жоден вчитель не обходиться без канцелярії, тож можете подарувати ручку з написом, степлер, настільний органайзер, блокнот. Такі вироби можуть бути виготовлені у незвичному дизайні, шукати їх слід в магазинах подарунків. В цю ж категорію подарунків можна віднести і аксесуари: чохол для окулярів, гаманець, ключницю, обкладинку для паспорту, чохол для мобільного телефону чи планшету.

Вважається, що найкращим подарунком є книга, і саме вчителю такий подарунок буде найбільш доречним. Обирайте профільну літературу, найновіших видань. Якщо ви добре знайомі зі смаками педагога, можна подарувати старовинну книгу улюбленого автора.

Вчителям завжди приємно отримувати квіти. Зробіть вибір на користь композицій із декількох видів квітів різних кольорів, оформлених флористом. Замість квітів можна подарувати букет із шоколадних цукерок, або кошик з фруктами.

чашки, чашка, товар, товаричашки, чашка, товар, товариНа фото: оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також