Головна Школярі Що подарувати дівчинці 5-7 років

Що подарувати дівчинці 5-7 років

mamabook
701 Переглядів
Что подарить на День рождения ребенку на 3 года

Что подарить на День рождения ребенку на 3 годаДівчинці 5-7 років дуже непросто догодити з подарунком, адже у неї вже є свої смаки і побажання. Дитина такого віку легко може висловити, що їй подобається, а що – ні. Якщо ви не хочете розчарувати дитину, а ваша мета – купити вдалий подарунок дівчинці на День народження, Новий рік чи інше свято, то для вас будуть корисними поради з вибору подарунків від інтернет-магазину Tovarik.com.ua

Дівчатка в цьому віці вже почувають себе маленькими модницями, вони вже мають свої смаки в одязі, у них є улюблені кольори, вони вже дуже полюбляють біжутерію та інші прикраси. Також дівчатка у віці 5-7 років проявляють перші серйозні творчі здібності, наприклад, малювання чи вишивання. Також дівчатка все більше хочуть бути схожими на дорослих, тому полюбляють платтячка і спіднички, можуть попросити нафарбувати їм нігті чи зробити гарну зачіску. Всі ці особливості віку потрібно враховувати, аби обрати справді вдалий та бажаний для дитини подарунок.

Ідея 1. Прикраси
Дівчатка у віці 5-7 років просто обожнюють прикраси. Зазвичай у них вже є своя маленька косметичка, в якій назбиралось чимало гарних браслетів та намиста. Окрім готової біжутерії, дівчинці сміливо можна дарувати різноманітні оригінальні набори, завдяки яким вона самостійно зможе зробити прикраси. Це можуть бути набори для плетення браслетів з резинок або готові схеми для вишитих браслетів, намиста. І такі творчі стильні набори можна вважати більш вдалим подарунком, ніж готова біжутерія. Адже набори для творчості розвивають смаки та навики дівчинки.

товар, браслет, резинки

Набори для плетення браслетів (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Ідея 2. Товари для творчості та школи

У дівчинки цього віку відбувається одна з головних подій в житті – вона йде до школи. Тому різноманітні товари, канцелярія для школи завжди будуть доречними. Можна обрати якісь оригінальні варіанти, які підкреслять індивідуальність дитини. Ви можете обрати такі товари, яких не буде у інших дітей, які підкреслять уподобання дівчинки. Наприклад, набір зошитів у вигляді українською вишиванки чи ручку-ліхтарик, яка світиться, коли дитина пише. З такою ручкою дівчинка з більшим задоволенням буде виконувати домашні завдання.

ручка

Ручка-ліхтарик з написом “Ангелочек” (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Ідея 3. Модне плаття

В гардеробі кожної дівчинки повинне бути святкове, гарне плаття. Навіть якщо дівчинці всього 5-7 років. В цьому віці у неї вже є чимало нагод з’явитись у святковому вбранні. Це новорічні свята (ранки) в садочку чи школі, святкування власного Дня народження, похід на іменини інших дітей, похід з батьками до ресторану тощо. Тож ви сміливо можете обрати у якості подарунка модне розкішне дитяче плаття.

плаття, товар

Святкове плаття для дівчинки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Ідея 4. Вишиванка

Дуже актуальний подарунок для маленьких та дорослих українців. Можливо, саме ви подаруєте дівчинці її першу вишиванку. А вишита сорочка, безумовно, повинна бути в гардеробі кожної дитини. Тим більше, що вишиванку дівчинці потрібно буде одягати і в садочок, і в школу – на 1 вересня та останній дзвоник, на випускний в садочку, на День української вишиванки. Також чимало батьків з радістю одягають малюків у вишиванки на День Незалежності та інші свята. Тож це буде дуже вдалий і бажаний презент.

вишиванка, товар

Святкова вишиванка на дівчинку (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Ідея 5. Весела гра

Діти будь-якого віку полюбляють активні, веселі забави. Тож ви можете подарувати якусь універсальну гру, яка підходить і для дівчаток, і для хлопчиків, для різного віку. Наприклад, легендарну гру «Твістер». В неї дівчинка зможете грати як зі своїми друзями, так і з дорослими – батьками, бабусею та дідусем, тіткою і дядьком, хрещеними. В «Твістер» можна грати і вдома, і на вулиці, на пікніку. Це завжди дуже весело!

твістер, товари

Гра “Твістер” (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також