Головна Школярі Що дарувати вчителям на випускний та останній дзвоник

Що дарувати вчителям на випускний та останній дзвоник

mamabook
1540 Переглядів

8 марта, цветы, подаркиПрощання зі школою – дуже важливий момент у житті кожного школяра. Навіть якщо ви так не любили ходити до школи, щодня вчити уроки, проте в день свого випускного ви будете з вдячністю дивитися на своїх педагогів.

Які душевні, пам’ятні презенти можна вручити вчителям, класному керівнику на останній дзвоник чи випускний?

Порада 1. Ручка: пір’яна, «брендовий» або з іменним або пам’ятної гравіюванням. Мило і зворушливо виглядає напис «улюбленій вчительці» або «на довгу пам’ять». До такої ручки можна придбати відповідну підставку з невеликим блокнотом-органайзером, місцем під фото і заздалегідь помістити туди колективний знімок класу.

Порада 2. Годинник: настінні, настільні, підлогові або наручний. Вибір подарунка цієї категорії продиктований передбачуваним бюджетом і віком викладача. Правда, вважається, що дарувати годинники, дзеркала і ножі – погана прикмета, але тут рішення залежить від комітету, відповідального за організацію випускного вечора.

Порада 3. Знайдіть у себе і візьміть у однокласників всі фотографії, зроблені за весь час вашої шкільного життя. Виберіть з них найкращі, надрукуйте і вставте в фотоальбом. Можна також оформити фотоальбом смішними і цікавими коментарями та малюнками.

Чашки для вчителів з різних предметів (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Чашки для вчителів з різних предметів (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Порада 4. Подарунок простіше всього вибирати, виходячи з того, який предмет учитель веде. Наприклад, вчительці з можна подарувати картину із зображенням природи, вчителю біології-визначник тварин і рослин, вчителю географії — диск з документальним фільмом про який-небудь країні.

Порада 5. Подарунок повинен бути нейтральним. Не можна допустити, щоб він якось образив людину. Другу ви можете подарувати якусь річ з магазину приколів або його намальовану карикатуру, вчителю ж такі подарунки дарувати в жодному разі не можна, він може не оцінити вашого гумору і це поставить і вас, і його в незручне становище.

товар, блокнот, ежедневник

Записник – завжди вдалий подарунок (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Порада 6. Непогана ідея-подарунковий сертифікат якогось магазину, і нехай вчитель сам вирішить, що йому найбільше потрібно. Або квиток на цікаву виставку, в музей, на екскурсію.

Порада 7. Різноманітні гаджети, електронні книги і планшети відмінно послужать для більш успішної викладацької діяльності. Важливо вибрати перевірену фірму і якісну, функціональну модель.

Подарункові ручки з написами (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Подарункові ручки з написами (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також