Головна Краса Що таке винотерапія і як використовувати винний скраб

Що таке винотерапія і як використовувати винний скраб

mamabook
20 Переглядів
лікті

ліктіФруктові кислоти мають унікальні властивості. Вони здатні нетравматичним методом забезпечити оновлення ороговілого шару шкіри, прискорити регенерацію клітин та простимулювати синтез власного білкового каркасу – це волокна колагену та еластину. Ще одна важлива перевага концентрованих фруктових кислот – це інтенсивне зволоження та пом’якшення шкірного покриву, зниження проявів гіперпігментації. На сайті https://tanoya.ua/skrab-dlya-vinoterapii/ ви зможете обрати якісні скраби та креми-ексфоліанти для винотерапії.

Яка особливість винної кислоти та коли рекомендовано застосовувати винотерапію?

Що таке винотерапія

Це косметологічні процедури, у яких використовуються засоби на основі фруктової, а саме – винної кислоти. Ця речовина є натуральним складником, бо має природнє органічне походження. Оскільки її вперше знайшли у червоному винограді, то фруктова кислота отримала відповідну назву.

Який ефект дає винотерапія:

 • вирівнює колір шкіри;
 • зволожує, інтнесивно живить;
 • діє на поверхні шкіри як потужний антиоксидант;
 • уповільнює прояви старіння шкіри;
 • стимулює місцевий кровообіг, отже, живлення шкіри на клітинному рівні;
 • виводить пігментні плями;
 • прибирає сухість, лущення шкіри.

масаж

Як використовувати винний скраб

Для винотерапії можуть застосовуватися косметичні засоби різних форм. Це гелі, креми, скраби. Саме останній мають найбільш ефективну дію завдяки своєму складу, текстурі та активності. Використовувати винний скраб можуть не лише лікарі-косметологи. Якщо чітко дотримуватися інструкцїї, то процедури пілінгу фруктовими кислотами можна виконувати й в домашніх умовах.

Поетапність роботи з виноградним скрабом:

 1. Зробити активний масаж (бажано лімфодренажний) у тій зоні, на яку буде наноситися засіб. Процедуру слід виконувати не менше 5 хвилин – до чіткої гіперемії шкіри.
 2. Очистити шкіру косметичними засобами.
 3. Злегка прогріти скраб у руках, а потім ніжними масажними рухами повільно нанести засіб на чисту вологу шкіру.
 4. Виконати масаж зони протягом 3-5 хвилин. Скраб повинен трішки змилитися – це ознака того, що він подіяв і можна змивати засіб теплою водою.

Аби досягти максимального ефекту, варто поєднувати засоби для винної терапії в комплексі. Після роботи зі скрабом наноситься зволожуюча емульсія. Процедуру пілінгу фруктовими кислотами виконують один раз на 7-10 днів.

Читайте також