Головна Релакс Що таке системи зберігання енергії та де вони застосовуються

Що таке системи зберігання енергії та де вони застосовуються

mamabook
35 Переглядів
электрик

сонячні батареї

Акумуляційна система зберігання енергії – це різновид обладнання з електрохімічним принципом роботи. Устаткування передбачає прости спосіб захоплення енергії, її зберігання для дозованого застосування. Приміром, для подачі живлення в автономну енергосистему чи як додаткове джерело енергії під час пікових моментів споживання. Зазвичай такі установки використовують не для повного заміщення живлення від основної мережі, а в якості короткочасного рішення в критичних ситуаціях. На сайті https://insolenergy.com.ua/ ви можете обрати сучасні та надійні системи, які забезпечать стабільність у роботі, якщо доступ до мережі нестабільний або застосування генераторів не відповідає нормам шуму та атмосферного забруднення.

Особливості використання

Для використання акумуляторних систем збереження енергії доступні численні технології. Проте в останні роки популярні рішення, де застосовуються літій-іонні акумулятори. Такі батареї відрізняються тривалим терміном служби, мають широкий діапазон застосування, нескладні конструкції, високу енергоефективність. Якщо врахувати ще й екологічність їхньої експлуатації, то таке устаткування відкриває нові сфери використання.

Приміром, системи дедалі активніше ставлять для управління енергії, яка генерується непостійним джерелом. Чудовий приклад – це робота сонячних батарей. Сучасні ESS стрімко розвиваються та можуть працювати як багатофункціональне обладнання. На сайті https://insolenergy.com.ua/tovary/sistemu-zberiganya-energii/sistemu-zberiganya-energii-all-in-one-ess представлені готові комплексні рішення. Це системи, що поєднують інвертор та акумулятор. Обладнання здатне ефективно накопичувати (зберігати) та використовувати необхідні об’єми енергії.

электрик

Головні плюси систем зберігання енергії:

  • можливість підібрати моделі різного призначення (для квартир і заміських будинків, промислових об’єктів, офісів, вітрових та сонячних станцій);
  • надійна підтримка при нестабільній подачі електроенергії;
  • захист обладнання, побутової техніки від поламок, виходу з ладу;
  • оптимізація в процесі використання електроенергії.

У розділі https://insolenergy.com.ua/tovary/sistemu-zberiganya-energii представлені моделі систем зберігання енергії різної конфігурації. Вони дозволяють акумулювати надлишок електроенергії, який може бути використаний у майбутньому. Також обладнання дає можливість вживати енергії, що відстрочена в часі. Приміром, заряджатися за низькими (нічними) тарифами, а вивільняти енергію в денний період, коли ціна за спожиту електроенергію значно вища.

Читайте також