Головна Краса Що таке скребок Гуаша і як його використовувати

Що таке скребок Гуаша і як його використовувати

mamabook
89 Переглядів
гуаша

гуашаМолодість та еластичність шкіри можна зберегти лише при її щоденній стимуляції. І немає нічого краще, ніж прості ручні масажні практики. Дізнайтеся, чому скребок Гуаша допомагає зберегти молодість та прибрати глибокі зморшки.

Що таке Гуаша

Це один із найстаріших б’юті-гаджетів, вигаданий китайцями. Скребки Гуаша для обличчя виявилися дуже ефективними для роботи по шиї, зоні декольте, а також усьому тілу. Це чудова практика, орієнтована на профілактику застою лімфи. Чому це так важливо?

Якщо не виконувати регулярно лімфодренажний масаж обличчя, то тканини стають пастозними. У них з часом з’являються набряки, знижується тургор та еластичність. Достатньо виконати декілька масажів скребком, аби отримати ліфтинг-ефект.

масаж

Як правильно користуватися Гуаша:

  • Не зловживайте цим видом масажу. Щоденна робота з Гуаша дуже виснажує шкіру – їй потрібен час для відновлення. Є чіткі показання: для людей з худим обличчям масаж виконується 1 раз на тиждень. Для людей з гарним жировим шаром під шкірою можна робити масаж раз на 4 дні.
  • Форма скребка має значення. Чим більше на ньому зубчиків та кутів – тим складніше він у використанні. Починайте з простих форм.
  • Найкраще обрати скребок з натурального каміння – онікс, нефрит. Металічні й дерев’яні вважаються менш ефективні, оскільки не дають такого ж розігріву.
  • Скребки не використовуються на суху шкіру – з Гуаша слід завжди працювати по олії для шкіри обличчя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому люди рано сивіють?

плашка

Читайте також