Головна Здоров'я Що таке окуляри для комп’ютера та які їхні переваги

Що таке окуляри для комп’ютера та які їхні переваги

mamabook
12 Переглядів
часы

часыПерсональні гаджети стали базовим елементом комфорту для сучасної людини. Якщо раніше з комп’ютерами контактували лише ті, хто змушені це робити через робочі обов’язки, то сьогодні електроніка супроводжує нас на кожному кроці. Наші очі щоденно контактують з екраном різних видів пристроїв: ноутбуки, смартфони, планшети тощо. Гаджети ми використовуємо активно на роботі, вдома, під час відпочинку. Аби зберегти зір та знизити рівень напруження на очі, потрібно використовувати надійних помічників. На сайті https://med-optika.com/product-category/kupit-ochki-dlya-zreniya-v-internet-magazine/ ви можете підібрати якісні окуляри для зору, зокрема для роботи за комп’ютером. Дізнайтеся, у чому особливість таких окулярів.

Як страждають наші очі?

Масштабне європейське дослідження 2011 року довело, що найбільш небезпечним для сітківки людського ока є довжина хвилі в 420-455 НМ. Експерти Паризького інституту зору назвали синьо-фіолетове світло найагресивнішим для очей. І саме цей спектр випромінюють усі монітори гаджетів.

Печальна статистика сучасного життя:

  • сучасна людина щоденно проводить перед монітором мінімум 8 годин;
  • очі втомлюються вже після 1,5 години роботи за комп’ютером;
  • понад 80% користувачів переглядають соцмережі з телефона перед сном;
  • 75% користувачів комп’ютері не дотримуються безпечної дистанції та працюють на відстані менше, ніж 30 см від екрану.

Варто зазначити, що причиною різкого погіршення зору є не лише персональні комп’ютери, як помилково вважає чимало користувачів гаджетів. Не менш шкідливі та агресивні монітори інших видів електроніки, тож захист потрібен щоденний.

офіс

Чим особливі комп’ютерні окуляри?

На сайті med-optika.com ви можете обрати для окулярів спеціальні лінзи ODOS UV++. Вони здатні надійно блокувати світло синьо-фіолетового кольору та пропускати до сітківки ока лише корисний блакитний.

Окрім захисту при роботі з монітором, лінзи налаштовані й на блокування шкідливих УФ-променів. Адже чимало людей працює поруч із вікном. Також модною стала мобільність. Достатньо мати в руках лише ноутбук, аби організувати свою роботу хоч на пляжі. Тож комп’ютерні окуляри з лінзами ODOS UV++ стануть вашими надійними захисниками в різних умовах роботи.

Окуляри для роботи за комп’ютером – це простий та ефективний спосіб подбати про здоров’я очей. Вам не слід чекати, доки зір погіршиться. Обирайте окуляри як профілактику та захищайте очі заздалегідь.

Читайте також