Головна Релакс Що таке купальники бандо та які моделі в моді

Що таке купальники бандо та які моделі в моді

mamabook
7 Переглядів
окуляри

окуляриБандо – універсальна модель купальників, яка підходить жінкам із будь-яким типом фігури, ваги, зручні такі купальники й для вагітних. Бандо – означає з французької мови «стрічка» чи «пов’язка». Це тип роздільних купальників, у яких верх традиційно йде без бретелей, а бюст виглядає як текстильна смужка. Хоча чимало виробників сьогодні ігнорують класичні правила, тому до бюстів купальників-бандо додають бретельки, які можна від’єднати. Величезний вибір бандо та інших стильних моделей купальників представлено на сайті bra.od.ua/ru/zhenshinam/kupalniki. Ми ж підкажемо про основні нюанси вибору.

Чи надійно тримаються бандо?

Аби мати чудову фіксацію, краще обрати купальники у вигляді тугої стрейчової смужки-резинки. Також у бандо передбачені бокові кісточки – саме вони й забезпечують надійну посадку на тілі, не сповзають, не спричиняють відчуття дискомфорту. Для більшої зручності використовуються халтери – це бретельки через всю шию. Також сьогодні зустрічаються моделі злитих купальників, у яких верх також пошитий за принципом крою бандо.

Головні переваги купальників-бандо:

  • різноманітність дизайнів;
  • великий вибір кольорів, принтів;
  • підходять для жінок будь-якої комплектації;
  • відсутність бретелей дозволяє отримати рівномірну засмагу;
  • дуже жіночний, спокусливий варіант купальника;
  • можна підібрати бандо з ефектом пуш-ап;
  • різноманіття декор-елементів.

Якщо ви все-таки маєте сумнів, що бандо буде для вас комфортною моделлю, то підберіть інші привабливі та зручні варіанти на сайті інтернет-магазину bra.od.ua.

купальник

Які купальники-бандо в моді

Вже декілька сезонів у моді тримаються бандо з об’ємним декором. У таких моделях бюст виглядає ефектно та візуально більше за рахунок рюшів, воланів, складок.

Основними популярними малюнками для купальників залишаються рослинні орнаменти, зоопринти (леопард, пітон, зебра, зміїна шкіра), смугасті тканини. Вдало виглядають роздільні купальники, в яких колір верху та низу кардинально відрізняються. Це вдалий спосіб скорегувати неідеальність фігури. Світлі трусики зменшують сідниці, а світлий бюст, навпаки, додає бажаного об’єму до пропорцій.

Ще одне ефектне й трендове рішення – це тканина у вигляді зигзаку. Варто зробити ставку на контрастне поєднання – че смужки чорно-білого, блакитно-чорного, чорно-червоного кольорів. Важливо, аби принт використовувався лише зверху, а нижня частина купальника була монохромною.

Читайте також