Головна Краса Що таке кріоліполіз: ефективність процедури й особливості проведення

Що таке кріоліполіз: ефективність процедури й особливості проведення

mamabook
40 Переглядів
Кріоліполіз

Кріоліполіз Кріоліполіз – одна з найефективніших та прогресивних б’юті-процедур. Це достойна безопераційна альтернатива ліпосакції. Адже вона так само ефективно вирішує проблему жирових відкладень, проте виконується без хірургічного втручання. Тобто без болю, розрізів та без можливих утворень рубців на шкірних покривів. Кому показаний кріоліполіз і як проводиться процедура?

Яка ефективність?

Сенсаційна процедура кріоліполізу дозволяє вже за один сеанс зменшити кількість жирових тканин у зоні корекції на 20-30%. А після курсу з 2-4 процедур зменшити поверхневий жир у проблемних місцях на 80%. Струнка фігура та гарне тіло – мрія багатьох жінок. Якщо вас турбують надмірні жирові відкладення, з якими не допомагають впоратися спорт і дієти, варто спробувати процедуру кріомоделювання.

Який принцип процедури?

Кріоліполіз – новітня безопераційна методика видалення локальних жирових відкладень, основана на контрольованому охолодженні підшкірно-жирової тканини. Річ у тому, що жирові клітини, на відміну від клітин шкіри, не стійкі до холоду. І при охолодженні запускається програмований процес їхньої загибелі. Небажані об’єми в зоні живота, спини, сідниць, на боках фактично «тануть».

липосакция

Як проходить процедура

За допомогою вакуумної аспірації відбувається захоплення шкіри з підшкірно-жировою клітковиною й відбувається глибинне охолодження проблемної зони.

Важливо знати! Знищення жирових клітин під впливом холоду є природним процесом. Тому після процедури залишки жирових клітин утилізуються самостійно, а в організмі не запускається процес хронічного запалення. Уже протягом місяця об’єм жирової тканини фізіологічно зменшується.

  • Після проведення одного сеансу помітний результат проявляється через 14 днів.
  • Оптимальний ефект досягається через 12 тижнів.

На які зони рекомендується виконувати

Процедура кріомоделювання рекомендована для зменшення жирових складок в зоні живота, сідниць, стегон (зовнішня, внутрішня, передня та задня зони), колін. Чудово справляється ця процедура з жировими валіками на нижній частині спини, а також у зоні під бюстгальтером на спині.

Ще одна застосування кріоліполізу – у боротьбі з проявами другого підборіддя. Процедура зменшує жир та моделю контур обличчя.

Як часто виконувати

У залежності від стану фігури, потрібно 1-4 процедури, що виконуються з інтервалом в 1,5-2 місяці.

Тривалість 1 сеансу – 70 хвилин.

Читайте також