Головна Малюки Що таке кокони для новонароджених і де їх замовити?

Що таке кокони для новонароджених і де їх замовити?

mamabook
120 Переглядів
новонароджений

новонародженийБезпека малюка – понад усе. Та матуся не може перебувати поруч із маленькою дитиною цілодобово, не відходячи ні на крок. Аби убезпечити перебування новонародженого, доки матуся поруч готує їсти чи прибирає, використовуються спеціальні анатомічні гніздечка. Це текстильні вироби, які страхують дитинку від перевертань і падінь під час фази бадьорості. Проте унікальні кокони для малюків-новонароджених від Newborn отримали значно ширше застосування. Вони виявилися компактними та комфортними багатофункціональними виробами. На сайті магазину MaybeBaby ви можете замовити оригінальні гніздечка від Newborn, обрати постіль для малюка, сформувати його базовий сезонний одяг.

Особливості коконів

Кокони (або гнізда) для новонароджених є м’якими текстильними виробами, що призначені для затишного і безпечного відчуття.  Форма кокону зроблена таким чином, що наче загортає малюка. Психологи стверджують, що в дитини це викликає асоціації із перебуванням у животі мами. Там новонародженому було тепло, затишно, безпечно. Кокони є моделлю-трансформацією між ковдрою та подушкою. Вони використовуються для обгортання дитини.

Використання таких коконів може мати кілька цілей:

  1. Затишок і комфорт. Дитина може відчувати себе затишно і захищено, наче після пеленання,  що сприяє заспокоєнню. Такий малюк не вередує, спокійно чекає на маму в активному стані або ж відпочиває.
  2. Обмеження рухів. Деякі новонароджені хвилюються при надмірній активності тіла. Аби заспокоїти малюків, матусі раніше їх сповивали. Зараз цю функцію чудово виконує кокон-гніздо. Обмеження рухів допомагає діткам легше засинати та залишатися спокійними.
  3. Підтримка сну. Кокон покращує якість відпочинку. Малюк швидше засинає. Таке комфортне й затишне місце підходить для денного та нічного сну.

Важливо, що виріб виготовляється з дихаючих матеріалів. Кокони розробляють таким чином,  аби дотримуватися найвищих стандартів безпеки для дітей.

Одна із головних переваг виробу – у його мобільності. Кокон надійно тримає форму, проте він компактний та легкий. Гніздо можна переносити між кімнатами, брати із собою на відпочинок. Це незамінний помічник для матусі, доки малюк не навчиться самостійно сідати.

Вдала ідея для фотозйомки

Чимало батьків хочуть зафіксувати перші дні та місяці життя свого малюка. Аби донечці чи синочкові було комфортно під час виснажливого та тривалого процесу фото- чи відеозйомки, їх кладуть на кокони. Малюкові тепло та спокійно. Більшу частину зйомок дитинка спокійно відпочиває або ж всміхається. Тож кадри завжди вдалі та душевні.

Малюка легко викласти у вдалій позі, яку рекомендує фотограф. Дитинку можна одягнути в різні образи, тематичні костюми. Приміром, до Нового року чи Різдва. Кокон надійно фіксує положення тіла. Не доводиться хвилюватися, що малюк може випасти та травмуватися.

Читайте також