Головна Здоров'я Що таке Check up організму: як проходить обстеження й кому рекомендоване

Що таке Check up організму: як проходить обстеження й кому рекомендоване

mamabook
46 Переглядів
генетичний тест

генетичний тестСучасна медицина – це комплексний і глибинний підхід до пошуку проблем зі здоров’ям. Звичні й численні консультації в лікарів різних профілів та регулярна здача лабораторних аналізів вже вважається пережитком минулого. Справжнє здоров’я – це вміння попереджати хвороби ще на ранніх стадіях, що дає можливість у 97% повністю вилікуватися пацієнтам навіть від складних патологій. Клініка Медеус проводить сучасну комплексну діагностику, що дозволяє не лише працювати на випередження, але й отримувати точну й повну інформацію щодо стану здоров’я. Як проходить повне обстеження організму в Києві й кому рекомендовано зробити чек-ап?

Що потрібно знати про квантове дослідження?

Сучасні технології дозволили створити методи глибинної діагностики. Достатньо лише одного відвідування центру Medeus, аби виконати аналіз відразу на 50 параметрів. Система TimeWaver Med, за допомогою якої й проводиться чек-ап, не передбачає банальні лабораторні дослідження біохімії крові чи сечі. Це інновації, які дають чітке уявлення про загальний стан здоров’я з можливістю зчитати глибинні процеси, що відбуваються в тілі.

Повне обстеження організму дає вичерпні відповіді:

 • Чи присутні дефіцити нутрієнтів?
 • Який рівень накопичення токсинів, важких металів та їхні види?
 • Оцінка стану шкіри й волосся пацієнта.
 • Які є патології в роботі серця та судин?
 • Чи є порушення в роботі органів ендокринної системи?
 • Як функціонує печінка?
 • Який стан органів шлунково-кишкового тракту?
 • Чи є відхилення в роботі дихальної системи?
 • Оцінка загального гормонального фону.

печінка

Кому рекомендоване комплексне обстеження організму?

На жаль, про свій стан здоров’я більшість українців замислюються лише про проявах вже очевидних симптомів. До цього моменту пацієнти або ігнорують свій стан, або просто не привчені виконувати подібні діагностики з профілактичною метою.

Тож перша група людей, кому рекомендовано зробити квантовий чек-ап – це пацієнти від 35 років. Про особливості проведення дослідження та його вартість більш детально ви можете дізнатися на сайті клініки medeus.com.ua.  Зверніть увагу! Слідкувати за станом свого здоров’я фахівці радять навіть при відсутності скарг.

Повне обстеження організму необхідне в будь-якому віці, якщо вже є ознаки серйозних захворювань. Саме чек-ап дозволить глибинно дослідити проблему та встановити приховані зв’язки між захворюваннями. Це важливе обстеження, яке дозволяє розробити правильну та ефективну стратегію терапії. І це дозволить лікувати не симптоми, а саме причину патології.

Також чек-ап є важливим етапом при плануванні вагітності. Майбутні батьки, які бажають народити здорову дитину, повинні ще до моменту зачаття оцінити свій стан здоров’я й вирішити проблеми, які можуть впливати на розвиток плоду.

узд

Як часто робити Check up організму?

Рекомендовано проводити повне обстеження 1 раз на рік. Можливо, за порадою вашого лікаря цю процедуру варто буде робити частіше, якщо є необхідність тримати на контролі стан здоров’я після виявлених серйозних хвороб.

Як проходить процедура?

 • Для повного обстеження пацієнту потрібно перебувати в клініці 40-60 хвилин.
 • Основа обстеження – це застосування інноваційного обладнання ( система TimeWaver Med). Вона чітко зчитує електромагнітні поля тіла пацієнта.
 • Для більш інформативного обстеження проводяться додаткові УЗД та ЕКГ.

Читайте також