Головна Релакс Що таке арматурні навушники

Що таке арматурні навушники

mamabook
23 Переглядів
арматурні навушники

арматурні навушникиАрматурні навушники – щось подібне важко почуту у колі звичайних користувачів, оскільки цей різновид навушників більше спрямований на аудіофілів та спеціалістів. Популярність арматурних навушників далека від TWS моделей. Однак вони мають свій попит, хоч він і помітно нижчий, ніж в інших різновидів навушників.

Якщо користувач без досвіду придбає арматурні навушники, він, швидше за все, залишиться розчарованим. Річ у тім, що навушники такого типу мають цілу купу нюансів, а для того, щоб розкрити їх потенціал на повну вам може знадобитися одразу кілька пристроїв. Так в чому ж полягають особливості арматурних навушників і чи варті вони уваги?

Чому арматурні навушники особливі

Почати варто з того що цікавить більшу кількість користувачів, а саме з ціни. Ціна середніх арматурних навушників значно вища, ніж у популярних і навіть преміальних TWS, оскільки конструктивно арматурні навушники сильно різняться у порівнянні зі звичайними моделями.

Головна відмінність арматурних навушників від усіх інших полягає у тому, як сконструйований випромінювач. На відміну від звичайних “вакуумних” навушників, випромінювач в арматурних навушниках складається з невеликої коробки, мембрани та якоря, який розташований у ній. Сам по собі випромінювач виглядає як коробочка з вузьким горлом.

Завдяки особливостям конструкції випромінювача, арматурні навушники з легкістю справляться з відіграванням високих частот, за що їх і люблять поціновувачі якісного звуку та аудіофіли. Водночас щоб розкрити потенціал арматурних навушників часто необхідно використовувати підсилювачі, а джерело сигналу повинно бути спроможне віддавати якісний сигнал. Звичайний смартфон навряд чи дасть змогу користувачеві використовувати арматурні навушники на повну і саме тому їх не часто можна зустріти на полицях у звичайних магазинах електроніки.

Що стосується особливостей – деякі виробники арматурних навушників йдуть на хитрість, щоб максимально звернути увагу користувачів на свої моделі. Більшість арматурних навушників не можуть якісно відігравати баси, але якщо додати до арматурного випромінювача ще й динамічний випромінювач – проблема буде вирішена.

арматурні навушники

Такі моделі коштують значно дорожче за звичайні арматурні навушники, але їх вартість більше ніж виправдана, адже такі навушники спроможні охопити весь спектр частот і забезпечувати користувача високою якістю звуку незалежно від композиції.

Чому варто придбати саме арматурні навушники

Не дивлячись на особливості використання і певні потреби для повного розкриття потенціалу – арматурні навушники мають чимало плюсів. Короткий перелік причин чому варто звернути увагу саме на арматурні навушники виглядає наступним чином:

  • Повна відсутність зайвих шумів і звуків
  • Нульовий ступінь акустичного викривлення
  • Невелика вага
  • Компактна конструкція
  • Великий запас гучності

Кожний з перерахованих аспектів не є головною метою пересічного користувача, але якщо ви хочете отримати якісний звук або виділитися на фоні інших користувачів – арматурні навушники відмінно підходять для цього.

Дізнатися більше про арматурні навушники ви можете на сайті http://www.niknews.mk.ua/2021/12/03/-chto-takoe-armaturnye-naushniki/.

Читайте також