Головна Релакс Що робити, якщо ваш Айфон швидко розряджається?

Що робити, якщо ваш Айфон швидко розряджається?

mamabook
37 Переглядів
iPhone 11 и 11 Pro

iPhone 11 и 11 Pro

Одинадцяте покоління було представлено широкій аудиторії у 2019 році. Після попередника це був новий крок для виробника. З’явилася про-версія і Max-формат. Десятка відкрила для нас світ безрамкового екрану та скляної задньої кришки. Тому ніхто вже не очікував, що наступникам повернуть сканер відбитка пальця та широкі рамки. iPhone 11 і Pro-модель заслуговують окремої уваги:

  • Флагман оснащений 6,1-дюймовим Liquid Retina LCD дисплеєм, тоді як прошка має 5,8-дюймовий Super Retina XDR OLED дисплей.
  • Обидва смартфони поставляються з подвійною камерою, але iPhone 11 Pro також має ще третій модуль 一 телефотокамеру, що дозволяє збільшувати зображення оптичним зумом без втрати якості.
  • Одинадцятий айфон виготовлений з алюмінію, тоді як Pro має корпус з нержавіючої сталі та скла, що робить його трішки більш стійким до пошкоджень.

Але девайси мають одне слабке місце власне як і будь-яка техніка 一 акумулятор. Смартфон без приставки “про” має у своєму складі акб з ємністю 3110 мАч, тоді як прошка 一 3179. Головна проблема, з якою звертаються в сервісний центр 2Mac 一 передчасне зношення запчастини. Розберемо, які чинники на це впливають і чи можливо уповільнити цей процес.

Використання неякісного ЗУ

Від якості комплекту зарядного пристрою напряму залежить робота телефону. Все дуже просто. Apple створює деталі та аксесуари до смартфонів за стандартами якості, використовуючи якісні матеріали. Блоки живлення оснащені спеціальною мікросхемою, яка реагує на перепади напруги. Тобто можна не переживати, що айфон згорить під час процесу заряджання. Дешеві китайські вироби, так звані підробки, не проходили необхідних тестувань, а отже не можете знати напевне, чи залишиться цілим кабель, адаптер від різкого стрибку мережі. Батарея на Айфон 11 Про має більшу ємність, тому для того, щоб вона швидше зарядилася придбайте блок живлення з більшою потужністю. Підійте варіант для айпаду 20W, або нові 18-ватні моделі, які надійшли в продаж разом з тринадцятим поколінням.

Процесс зарядки

В айфоні 11 та Pro-версії встановлені літій-іонні деталі. Вони здатні швидко накопичувати енергію nf повільно її віддавати. Кожна з них має цикли перезаряду від 0 до 100. iPhone 一 розумний гаджет. Він попередить, коли потрібно підключитися до електроенергії, а коли відключитися. Зазвичай, сповіщення надходить при 20 відсотках низької позначки і 80 високої. Але не всі цим правилам слідують. Якщо постійно заряджати телефон до 100, з часом можете зіткнутися з передчасним зносом. А все тому, що комплектуюча не проходить повний цикл заряду.

0wHpQzK7qjWGV0p1s76iQUIvzD3eqZs9gLmARG7nM3f3WSg4Q4lEyx6FB0a0JJfnBXBcpribKUudk6OuPmHO26_-_NPKlmeLEmYEw8pAasKxDS27alX8LBmr-xFvRC41rU6wfcCKH0obJWvkrUybHoc

Залиття та пил

Вода 一 ворог будь-якої техніки. Волога потрапить всередину гаджету та провокує процес окиснення мікросхем. Першою страждає аккумулятор, шари материнської плати. Потім знадобиться візит до спеціалістів сервісу і процедура відмиву.

Сервісне обслуговування

З часом заміна акб все одно знадобиться. Особливо, якщо користуєтеся своїм пристроєм не один рік. Вона зношується, втрачаючи свою ємність. Це природній стан і зараз цим нікого не здивуєш. Якщо володієте навичками ремонту, можете купити батарею на Айфон 11 та 11Pro самостійно, замовивши на сайті СЦ. Краще обирати оригінальний варіант з гарантією і попросіть фото готової деталі перед відправкою.

Читайте також