Головна Релакс Шафа-купе в спальні: оригінальні ідеї та фото

Шафа-купе в спальні: оригінальні ідеї та фото

mamabook
243 Переглядів
шафа

Шафа-купе вже стала незамінним предметом інтер’єру сучасного котеджу чи міської квартири. Універсальність цих меблів дозволила знайти застосування розсувним шафам у будь-якій кімнаті: вітальня, офіс, шоу-рум, підсобне приміщення, приватний гараж. Особливо актуальне використання таких моделей у спальні – адже вони вдало замінили важкі й монолітні платтяні шафи на багатофункціональні гардеробні. Сьогодні ви можете придбати шафу в будь-якому кольорі, розмірі та з індивідуальним дизайном. Величезний вибір компактних, сучасних та містких моделей, зокрема й шаф-купе, представлено на сайті https://krokwood.com/collections/shafy. Ми ж дамо підказки, як оригінально вписату шафу в інтер’єр спальні.

У класичному виконанні

шафа

Шафу-купе можна гармонійно вписати в класичний інтер’єр, використовуючи відповідні декор-елементи та обрамлення. Шафа з точністю буде повторювати дизайн молдингів, колон, консолів і пілястр. Вона буде здаватися повноцінним продовженням лепніни та більше буде схожою на стіну в традиційних римських палаццо.

 

Імітація фактур

Двері шафи-купе можуть повторювати будь-які форми й рельєфи. Замовляючи індивідуальний дизайн шафи, ви можете з точністю повторити вже існуючі поверхні в інтер’єрі спальні. Наприклад, дверцята нічим не будуть відрізнятися від дверного полотна чи стінових декоративних панелей. Сьогодні існує можливість виготовляти шафи-купе з фактурами під дерево, малюнок натуральної шкіри, мармуру, бамбуку, фрески чи мозаїки.

шафа

шафа

 

Шафа-кімната

Розсувні системи вздовж стіни дозволяють вдало зонувати простір, розмежувати частину кімнати від самої спальні. Шафа-купе вже нагадує не предмет меблів, а окреме багатофункціональне приміщення. Приклад тому – організований гардероб у спальні з численними ярусами та секціями.

шафа

 

Шафа-купе з нішею під ТВ

Якщо спальня є для вас основним місцем проведення часу в домі, то шафа повинна повторювати функції меблів у вітальні. У ній можна передбачити відкидний столик чи тумбу під телевізор. Доцільно передбачити таку конструкцію шафи, аби вона дозволяла ховати плазму. Тоді екран завжди буде захищений від пилу та можливих механічних пошкоджень.

шафа

 

Дизайн-об’єкт

Той випадок, коли шафі-купе в інтер’єрі спальні відведена головна роль. Саме шафа може задавати стилістику всього приміщення, визначаючи кольори, візерунки та мотиви. На фасад шафи можна нанести будь-які принти, зображення, навіть особисті фото. Особливо актуальні квіткові мотиви, класичні орнаменти у вигляді вензеля та меандра. Під такий предмет меблів легко добрати стилістику шпалер, інтер’єрних подушок, штор, комплекті постілі на ліжко.

шафа

Читайте також