Головна Дошкільнята Розвиваючі іграшки для дитини 1-3 роки

Розвиваючі іграшки для дитини 1-3 роки

mamabook
291 Переглядів
математика

Магнітна математика для раннього розвитку, Інтернет-магазин Tovarik.com.ua

Дітки просто обожнюють гратись. Тому батькам варто ловити цей момент та використовувати з максимальною користю. Адже під час гри малюк може розвиватись, отримувати багато знань, розвивати увагу та витримку, пам’ять, логічне мислення, творчі здібності. Які корисні іграшки потрібно обирати для діток від 1 до 3 років?

Кубики
Безперечно, без цієї іграшки не обійтись ні хлопчикам, ні дівчаткам. Доки малечі ще рано збирати конструктори, вони можуть будувати маленькі споруди та вежі за допомогою кубиків. Також на поверхні кубиків можуть бути зображені тваринки, яких дитини запам’ятає, або ж вивчить перші цифри та літери. З кубиками можна вивчати кольори. До того ж, це іграшка універсальна, бо кубиками дитина може гратись не один рік. Подбайте, аби кубики були якісними та безпечними для малюків. Для зовсім маленьких діток потрібно обирати нетравматичні кубики – бажано м’які текстильні. Для діток постарше вже можна купити кубики з натурального дерева чи пластику.

Математика на магнітах та магнітна абетка
Методика раннього розвитку передбачає, що дитина буде вчитись в процесі гри. Тому іграшки спрямовані на навчання та розвиток, але при цьому мають цікаву форму, яскраві кольори. Такими можуть бути математика на магнітах та абетка, які дитині можна запропонувати вже з 2-го віку. Займатись з малюком можна по таким наборам аж до 6-7 років, постійно ускладнювати завдання та готувати дитину до школи.

Пазли
Пазли неймовірно корисні для малят. Дитина розвиває логічне мислення, увагу, тренує пам’ять, вчиться просторово мислити, вперше  знайомиться з різними формами предметів, вчиться їх зіставляти. Перші пазли для малюка повинні бути простими – це лише 2, 3, 4 або деталей в одній картинці. Але саме такі прості пазли відповідають розвитку дитини 2-3 років. Більш складні зображення малюк зможе збирати у старшому віці.

кубики, товар, товариНа фото: Якісні текстильні кубики (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також