Головна Релакс Резиденція Святого Миколая в Україні: адреса, фото садиби

Резиденція Святого Миколая в Україні: адреса, фото садиби

mamabook
393 Переглядів

святий миколая, карпати, ліс, котедж, зима, новий рікЧи знаєте ви, де мешкає Святий Миколай? Звичайно ж, у Карпатах! По всій країні є декілька хатинок Святого Миколая, та вони розміщені на території приватних готельних комплексів. А от офіційна резиденція Миколая в Україні знаходиться в с. Пістинь (Івано-Франківська область, Косівський район).

Про це казкове місце розповість наш сайт Mamabook

Історія виникнення резиденції

Це особливе місце було створено 15 років тому! Президент України підписав указ, який визначив адресу проживання Миколая в Україні. Резиденція знаходиться на території Національного природного парку «Гуцульщина». Це цікавий етнографічний комплекс, який сподобається і дітлахам, і дорослим.

Сам комплекс включає:

  • Величезний дерев’яний будинок Миколая.
  • Музей етнографії.
  • Дитячу залізницю.
  • Міні-зоопарк з тваринками.

 

святий миколая, карпати, ліс, котедж, зима, новий рік

Відвідати Миколая влітку та взимку

Виявляється, Святий Миколай приймає у своїй резиденції дітей не лише у новорічні свята. Завітати до нього можна протягом року.

Є у Миколая і своя поштова служба. Усі листи, написані Чудотворцю, приходять до резиденції. Тут їх читає Миколай зі своїми помічниками. Цікаво, що Миколая відповідає на дитячі листи.

святий миколая, карпати, ліс, котедж, зима, новий рік

Що цікавого можна побачити?

У першу чергу, самого Миколая! Його садиба знаходиться у дуже мальовничому місці. Для дітей передбачені ігрові майданчики, майстерня з виготовлення іграшок, дерев’яні скульптури тваринок, цікаві майстер-класи (вишивання, художнє різьблення по дереву). Кажуть, що для неслухняних діток навіть лежить купа різочок. Проте малюки можуть поспілкуватися з Миколаєм, попросити вибачення за погану поведінку і отримати подарунок.

Спальня та ліжко Святого Миколая

Спальня та ліжко Святого Миколая

Як доїхати до резиденції

Оберіть автобусні маршрути до Косова або Верховини. Також є поїзд до Івано-Франківська чи Чернівці. Звідти йде багато маршрутних автобусів.

Відвідати Миколая можна з 9:00 до 16:00 години.

Вхід вільний! А от екскурсії для гостей резиденції платні.

Вірте у дива та будьте чемними!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лист святому Миколаю: зразок написання та безкоштовні шаблони для завантаження

святий миколая, карпати, ліс, котедж, зима, новий рік

плашка

Читайте також