Головна Здоров'я Рецепт корисного перекусу для школяра

Рецепт корисного перекусу для школяра

mamabook
210 Переглядів
хлібці

хлібціЇжа школяра завжди неконтрольована для батьків. Діти часто витрачають свої кишенькові гроші не на салатик у шкільній їдальні, а на булки, чипси, сухарі. Наш сайт Mamabook пропонує освоїти простий, але неймовірно корисний рецепт для дітей. Готуйте дитині власні хлібці-сухарики, які можна їсти без обмежень на шкільних перервах.

Що знадобиться:

  • 150 г чищених грецьких горіхів.
  • 2 ст.ложки цільного насіння льону.
  • 1 ст.ложка насіння чіа.
  • Трішки солі.
  • Спеції у вигляді сушених овочів та трав.
  • 30 мл води.
  • Дегідратор (сушка).
  • Марля.

Приготування

– Очищені грецькі горіхи потрібно попередньо замочити на 6-8 годин (можна на цілу ніч). Це називається процесом активації горіхів. Якщо цього не зробити, то всі корисні мікроелементи не будуть засвоєні нашим кишечником. Тобто вживання сухих горіхів є абсолютно марним.

– Активовані горіхи потрібно збити в блендері до кашоподібного стану.

– Марлю скласти в 2-3 шари, перелити через неї усю горіхову масу, віджати. Ви отримаєте окремо горіхове молочко та горіховий жмих. Молочко – неймовірно корисний продукт, який також варто пити дітям регулярно.

– До горіхового жмиху потрібно додати трохи солі, спеції за смаком, льон та чіа, налити трішки води.

– Активно помішуйте руками суміш 3-5 хвилин. Насіння чіа швидко набухає при контакті з водою та виділяє слиз, який допоможе склеїти всю масу.

– Спробуйте заготовку на смак. Вона повинна бути трішки недосоленою. Бо після висихання у хлібцях не залишиться води, тож сіль буде відчуватися дуже виразно.

– Розкладіть на столі харчову плівку. На неї викладіть масу та розрівняйте руками чи розкатайте. Висота масу не повинна перевищувати 1 см. Чим тонше – тим краще.

хлібці

– Розріжте пласт на рівні квадратики чи прямокутнички.

– Тепер поштучно перенесіть хлібці на подон сушки.

– Поставте сушитися на 6 годин.

сушка

Смачні живі хлібці готові! Оскільки сушка працює в межах 45 градусів, то в такому перекусі зберігаються всі корисні нутрієнти. До того ж, горіхові хлібці поживні й дуже смачні.

Бажаємо вашому школяру здоров’я!

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рецепт салату для здоров’я печінки та жовчного міхура

Читайте також