Головна Здоров'я Рецепт дуже ефективного напою від усіх видів глистів

Рецепт дуже ефективного напою від усіх видів глистів

mamabook
617 Переглядів
гарбуз

гарбузУсіх людських червів-паразитів ми традиційно називаємо глистами. І навіть не підозрюємо, як багато видів паразитарних гельмінтів існує. Наш сайт Mamabook підкаже доступний та ефективний домашній рецепт для профілактики й лікування від глистів.

Цей рецепт допоможе впоратися з усіми видами глистів:

  • Нематоди, або круглі гельмінти (це гостирики, аскариди, трихінели).
  • Цестоди, або плоскі глисти (ціп’як, ехінокок).
  • Трематоди (опісторхої, фасціоли).

Гарбузове насіння від паразитів

Про протипаразитарні властивості гарбузового насіння відомо вже багато століть. По сьогодні цей рецепт є дуже популярним, адже підходить і для дорослих, і для дітей. Це гарна альтернатива хімічним препаратам, які не завжди діють, більше того, наносять серйозну шкоду печінці, шлунку.

Чому глисти бояться гарбузове насіння?

Тому що в його складі є активна речовина – амінокислота кукурбітин. Потрапляючи до кишечника, амінокислота діє як отрута для паразитів. Дрібні глисти, розмір яких не перевищує 5 см, гинуть від сильної інтоксикації та паралічу центральної нервової системи. Крупніші глисти можуть перенести отруєння, але в результаті на довго залишаються паралізованими. У такому стані вони втрачають здатність до розмноження, перестають відкладати цисти на стінках кишечника. Глисти виводяться під дією перистальтики кишечика. Якщо під час лікуванні людина не ходить у туалет щодня, то необхідно приймати проносні засоби або робити клізму. Кукурбітин також діє і на яйця паразитів, руйнуючи їх. Це дозволяє запогібти повторному гельмінтозу.

Як зробити антипаразитарний напій із гарбузового насіння

Найбільша кількість кукурбітину – у плівках між насіниною та шкіркою. Тож для приготування цілющого напою потрібне неочищене насіння.

Що знадобиться:
  • 1/2 склянки неочищеного насіння гарбуза.
  • 1 склянка питної води.

На ніч потрібно замочити насіння у воді. Це необхідно для його активації. Уранці воду злийте,  промийте насіння, висипте до блендера. Долийте 1 склянку питної води, збийте все до однорідної маси. Через бавовняну тканинку чи марлю потрібно процідити напій – і ви отримаєте гарбузове рослинне молочко. Його слід пити щодня по 1 склянці за 20 хвилин до їжі. Курс лікування – мінімум 4 тижні. Рекомендовано часто вживати гарбузове молоко, незалежно від лікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 безпомилкових ознак, що у вашому організмі живуть паразити

Читайте також