Головна Здоров'я Рецепт легендарного морквяного супу лікаря Моро, який без антибіотиків врятував тисячі життів

Рецепт легендарного морквяного супу лікаря Моро, який без антибіотиків врятував тисячі життів

mamabook
1207 Переглядів
суп

супСьогодні в арсеналі лікарів-натуропатів є потужні ліків, які діють сильніше, ніж антибіотики. Ще у минулому столітті проблеми зі шлунком, особливо в дітей, найчастіше закінчувалися летально. І причиною високої смертності була банальна діарея.

Геніальний австрійський педіатр Ернст Моро винайшов простий рецепт морквяного супу. Це виявилася цілюща їжа для органів шлунково-кишкового тракту, а також можливість укріпити імунітет. Наш сайт Mamabook пропонує записати цей простий рецепт.

Як приготувати морквяний суп Моро

Візьміть 500 г свіжої моркви, поріжте на великі шматки та за допомогою блендера перетворіть на пюре. Покладіть морквяну масу в металічну або керамічну каструлю, долийте 1 л води, трішки посоліть та на маленькому вогні упарюйте суп до об’єму в 1 літр. Тобто суп повинен загустіти та зменшитися в кількості.

Цілющі властивості морквяного супу-пюре

Чому морквяний сік рятує від діареї та нормалізує кишкову флору без застосування ліків? Ця страва має у своєму складі велику кількість олігосахаридів. І ці речовини не дозволяють хвороботворним бактеріям прикріпитися до слизової оболонки шлунку. Дослідження довели, що суп Моро допомагає впоратися з діареєю, збудники якої стійкі до антибіотиків.

лікар моро

Педіатр Ернст Моро

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цей рецепт цілющої каші рятує щитовидку 

плашка

Читайте також