Головна Школярі Радіодиктант-2020: де і коли буде проводитися?

Радіодиктант-2020: де і коли буде проводитися?

mamabook
4959 Переглядів
диктант

диктантПеревірка грамотності залишається актуальним питанням у самоосвіті. Тож вкотре написати радіодиктант буде корисно й школярам, і дорослим свідомим українцям.

Радіодиктант національної єдності у 2020 році відбудеться вдвадцяте. Традиційно у День української писемності та мови – 9 листопада.

Хто готує радіодиктант цьогоріч

Його пише Іван Малкович – видатний сучасний письменник, успішний видавець та лауреат Національної премії імені Т. Шевченка. А от читати текст диктанту буде актриса театру і кіно Римма Зюбіна.

Де і коли прослухати

Радіодиктант буде тривати 15 хвилин: з 9:15 до 9:30. Як уже повідомлялося, диктант національної єдності проводиться 9 листопада.

Почути диктант можна на «Українському радіо» та на радіо «Культура».

Також радіодиктант можна послухати в Інтернеті, дивитися на телеканалах UA: Перший та UA: Культура й на каналах регіональної мережі.

Крім того, спецпроєкт транслюватиметься на сторінці Українського радіо та корпоративній сторінці Суспільного мовлення у Facebook та на YouTube.

У Facebook та YouTube буде викладено ролик із начитаним радіодиктантом. Тож його зможуть виконати всі, хто не зміг приєднатися до прямого ефіру о 9 ранку.

зно

Куди надсилати

Протягом доби учасники радіодиктанту можуть відправляти свої тексти на адресу:

ваші ПІБ
«Українське радіо», «Радіодиктант»
вул. Хрещатик, 26
м. Київ
01001
ваш контактний телефон

Важливо, аби поштовий штепмель про відправлення листа стояв не пізніше 10 листопада. Також свій текст можна відпраляти на електронну адресу: rd@ukr.radio.

Оголошення результатів

Текст радіодиктанту буде розміщено на сайті «Українського радіо» 11 листопада. Його ви можете перевірити самостійно. Але якщо ви надіслали текст поштою, то серед учасників радіодиктанту будуть обрані переможці. Вони отримають цінні призи: книги, запрошення на екскурсії.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Безкоштовні онлайн-тести з української мови

Читайте також