Головна Школярі Притча, яка навчає не захоплюватися своєю зовнішністю

Притча, яка навчає не захоплюватися своєю зовнішністю

mamabook
760 Переглядів
олень

оленьБільшість із нас забагато уваги приділяє зовнішньому вигляду. Нерідко це стає предметом гордості. А чим насправді варто пишатися в житті? Які свої вміння цінувати? Наш сайт Mamabook публікує повчальну історію про вміння не ставити зовнішність на перше місце.

***

В одного молодого оленя були великі і красиві роги, якими він дуже гордився. Ні в кого не було таких розкішних рогів! Біля нього паслися дикі кози, в яких були такі маленькі і криві ріжки, що він сміявся над ними. А коли йому зустрічалися дикі кабани, в яких взагалі не було рогів, а були лише криві ікла, він зневажливо пирхав і відвертався від них. Адже йому було чим гордитися!

Все в його житті було б чудово, коли б не його ноги. Йому здавалося, що вони дуже непривабливі, тонкі і криві. Він нікому про це не говорив, але дуже страждав і переживав з цього приводу.

І ось, одного дня в лісі сталася пожежа. Всі дикі звірки із страхом кинулися бігти. І у цей момент олень оцінив всю гідність своїх міцних ніг. Вони несли його швидше за вітер. Він оббігав всіх кабанів і антилоп і, неодмінно врятувався б від вогню, коли б не його гіллясті, розкидисті роги. Вони застрягли в хащах. Повз нього проносилися дикі звірі. Вогонь наближався.

І у цей момент олень вперше усвідомив, як хороші його ноги, і як безглузді його роги – предмет його гордості!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Притча, яка навчає не тримати образу на душі

Читайте також