Головна Малюки Прикорм для малюка: 5 корисних та смачних товарів від HIPP

Прикорм для малюка: 5 корисних та смачних товарів від HIPP

mamabook
115 Переглядів
пюре

пюре

Уперше познайомити малюка з новою для нього їжею слід у 4-5 місяців. Відстрочувати цей процес не варто. Адже малюк росте, його травна система змінюється і виробляє дедалі менше ферментів для розщеплення молока матусі. Тож поступовий та вчасний перехід на новий раціон – запорука здоров’я малюка. І в цей відповідальний момент слід обирати лише якісні, перевірені товари для прикорму. Компанія ХІПП давно зарекомендувала себе на ринку як виробник корисної та смачної їжі для малюків. Переглянути весь асортимент продукції для прикорму ви можете на http://shop.hipp.ua/. Ми ж підкажемо, що, окрім традиційного пюре, можна давати дитині.

 

Перша кашка – без молока та глютену

 HIPP

Починати прикорм завжди слід з монопродуктів. Тобто при виборі каші орієнтуйтеся на те, аби вона була виготовлена з єдиного виду продукту. Монокомпоненті каші легко засвоюються. Зверніть увагу, манна та вівсяна каша не можуть бути першими варіантами для прикорму. У цих продуктах міститься глютен – і організм малюка ще не готовий для його засвоєння. Такі варіанти краще відстрочити на декілька місяців, а почати з гречаної, кукурудзяної, рисової каші.

Ще одна порада – обирати на початку прикорму безмолочні органічні каші, які замішуються на воді.

 

Перше пюре – овочеве!

 HIPP

З 4-5 місяців малюк починає вживати пюре. І вони обов’язково повинні бути овочевими. І також однокомпонентними. Якщо прикорм проходить без побічних ефектів, організм малюка чудово засвоює новий продукт – лише через місяць ви можете потрошки знайомити дитину з фруктовими пюре. Ще через місяць – спробувати мультиваріанти, наприклад, з двох чи трьох інгредієнтів. Отже, перші корисні та легкі для засвоєння овочеві пюре – з кабачка, гарбуза, пастернаку, броколі.

 

Перші смаколики

 HIPP

З 6-ти місяців дитину можна познайомити зі смачненькою їжею – це печиво та пластівці. Звичайно ж, за умови збереження безпечної та суворої рецептури та після консультації з педіатром. Наприклад, компанія HIPP виготовляє органічну продукцію. Це означає, що злаки та інші рослини були вирощені в умовах органічного виробництва. Така продукція містить необхідний склад нутрієнтів (вітаміни, мінерали), що відповідає віковим потребам малюка.

 

Супи з макаронами

 HIPP

Малюк з 6 місяців вже активно їсть супи. І вперше ви можете змінити рецепт, додавши органічні макарони. Важлива умова – це їхнє виготовлення виключно з твердих сортів пшениці. А маленькі цікаві розміри макаронів легкі для жування та засвоєння.

Корисні хлібці

Ще один цінний смаколик – рисові хлібці – дозволено вживати малюкам з 8 місяців. Не купуйте дитині шкідливе солодке, а обирайте лише органічну й безпечну продукцію. Яка, до того ж, ще й низькоалергенна. 

Читайте також