Головна Краса Причина випадіння волосся в жінок у 20 років

Причина випадіння волосся в жінок у 20 років

mamabook
69 Переглядів
волосся

волоссяСпровокувати алопецію можуть десятки причин. І лікарям не вдається визначити єдину – облисіння часто є наслідком комплексних причин. Але існує певна закономірність: у залежності від жіночого віку, алопецію провокують різні фактори. Дізнайтеся, чому волосся випадає навіть у молодих жінок.

Причини алопеції в 20 років

Така рання алопеція – рідкість, але все ж можлива. Найпоширеніша причина пов’язана зі стресом. Молодим дівчатам важко контролювати свій емоційний стан, тому несприятливі життєві ситуації часто стають справжнім потрясінням. Через стрес відбувається спазмування судини голови, капіляри практично не транспортують до коріння волосся поживні речовини. Вже через 5-7 днів після нервового напруження розпочинається перше помітне випадіння волосся. От і не дивно, що вперше з алопецією дівчата зіштовхуються в період іспитів у школі чи інституті.

Неналежний догляд

Ще одна суттєва причина – відсутність дбайливого догляду за волоссям. У 20-річному віці багато невдалих експериментів, пов’язані із фарбуванням, завивкою, регулярними укладками та використанням дешевих неякісних засобів для волосся. Це призводить до погіршення його стану та випадіння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Види алопеції у жінок

плашка

Читайте також