Головна Релакс Прості поради, як не зірватися з дієти

Прості поради, як не зірватися з дієти

mamabook
71 Переглядів
Диета

ДиетаВибрати ефективну та вдалу дієту – це всього лишень перший кров до вашого заповітного схуднен-ня. Адже після перших днів дієти у багатьох зникає рішуче бажання скинути зайву вагу. Як же не зір-атися з дієти і все-таки скинути зайві кілограми? Прості поради підготував наш сайт Mamabook

Порада 1. Щоденних схуднення
Якщо ви обрали тривалу дієту (від 10 днів і більше), то обов’язково заведіть особистий щоденник схуднення. Особливо корисний щоденник тим, хто протягом року сідає на дієти по декілька разів, влаштовує розвантажувальні дні. Записуйте детально по дням свій дієтичний раціон, а також вносіть результати контрольного зважування. І коли наступного разу ви вирішите зірватися з дієти, перечитайте щоденник і подивіться, яких результатів ви вже насправді змогли досягти. Напевно, вам не захочеться, аби всі зусилля були даремними.

Порада 2. Мотивація
Ви повинні чітко уявити, як будете виглядати після схуднення. Кожного дня тримайте власний образ у голові, аби розуміти, до чого прагнути. Допомогти можуть і регулярні перегляди журналів з фотографіями струнких моделей. Переглядайте їх кожного разу, коли вирішите відмовитися від поставленої мети.

Порада 3. Реально оцінюйте свої можливості
Часто зриваються з дієти ті, хто ставить перед собою цілі, яких фактично неможливо досягти. Якщо ви вирішили скинути за тиждень 5-7 кг, то будьте готові до того, що на практиці процес схуднення виглядає значно повільніше. І якщо ви поставите більш реальну задачу (2-4 кг в тиждень), то після її виконання у вас вже не з’явиться бажання зірватися з дієти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дієта за гороскопом

Порада 4. Контролюйте свій голод
Багато бажаючих схуднути не витримують дієту через постійне відчуття голоду. Насправді, скидаючи зайву вагу, ви не повинні голодувати! Ваша мета – зменшити калорійність вашого попереднього звичного меню. Але в жодному випадку не пропускайте прийоми їжі! Нехай це будуть навіть легкі перекуси, але в жодному випадку не відмовляйтесь від їжі взагалі. Тому що голод зіграє з вами злий жарт. Організм, який голодує, починає активніше відкладати запаси у жирове депо, як тільки харчування знову налагодиться. Тому і не дивно, що після тривалого голодування і важкої дієти люди спочатку різко худнуть, а потім стрімко починають набирати вагу знову!

Порада 5. Пийте багато води
Звичайна столова негазована вода чудово допомагає «обманювати» організм. Випита склянка во-ди створює тимчасове відчуття повного шлунку, а також розбавляє шлунковий сік. Тому на 30-45 хвилин ви можете притупити відчуття голоду. До того ж, вода – важливий помічник в процесі схуднення. Випиваючи не менше 2 л води щодня, ви посилюєте обмін речовин, нормалізуєте процеси травлення, прискорюєте виведення токсинів та продуктів розпаду з організму. Також завдяки нормальному водному балансу ви легше переносите процес схуднення. Вода у поєднанні з лимонним соком (1 с толова ложка на 1 склянку) – це ще й чудовий жироспалюючий напій.

Будьте стрункими!

сумки, сумка, товар, аксессуары

Стильні аксесуари від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також