Головна Релакс Професійні ролики Rollerblade: огляд моделей для серйозних спортсменів

Професійні ролики Rollerblade: огляд моделей для серйозних спортсменів

mamabook
33 Переглядів
роллики

ролликиНа початку катання на роликах не потрібні моделі для професійної їзди. Та з часом при постійних заняттях не обійтися без якісних роликових ковзанів. Професійні ролики Rollerblade – це одні з найкращих роликів для постійних тренувань. Про особливості роликів Rollerblade, різновиди дитячих та дорослих моделей та де можна купити ролики, – далі в матеріалі.

Особливості роликів Rollerblade

Серед професійних ролерів ролики Rollerblade доволі популярні. Особливості цих роликових ковзанів:

  • у виробництві використані матеріали високої якості;
  • є можливість підбору роликів до анатомії стопи;
  • надійно фіксуються на нозі, зручні при користуванні;
  • зберігають ідеальний стан до 4 років регулярного катання;
  • використовуються сучасні тканини з водовідведенням та пропусканням повітря.

Ролики Rollerblade легкі, міцні, виготовлені з найкращих матеріалів. А індивідуальний підбір до анатомічних особливостей дає можливість купити роликові ковзани точно під себе.

Ролики дитячі від Rollerblade

Виробник пропонує широке різноманіття моделей для дітей. Є дитячі ролики для слалому, швидкісної їзди, з твердим черевиком та тканинним м’яким. Пропонуються також моделі окремо для дівчаток та для хлопчиків. Кожну модель можна підібрати під стопу дитини з урахуванням анатомічних особливостей, рівня катання та потреб. До найпопулярніших моделей роликів Rollerblade для дітей належать:

  • Rollerblade Microblade – м’який черевик, ідеальні для старту катання;
  • Rollerblade Apex – пластиковий черевик, розсувні;
  • Bladerunner Phoenix – хороший бюджетний варіант.

Дитячі ролики різноманітних моделей від виробника Rollerblade можна придбати в інтернет магазині роликів Proroliki.

ролики

Ролики Rollerblade для дорослих

Інтернет магазин роликів Proroliki пропонує також різні моделі для чоловіків та жінок, а також захисне спорядження для безпечного катання. На дорослі ролики ціна вища, ніж на дитячі. Можна також індивідуально підібрати модель під стопу користувача. До трійки найпопулярніших моделей роликів для дорослих від Rollerblade входять: Twister Edge, Zetrablade та RB Cruiser.

Замовити ці та інші моделі від відомого виробника можна у спеціалізованому інтернет-магазині Proroliki. Досвідчені менеджери допоможуть вибрати потрібні ролики, оформити замовлення та швидко відправлять товар до клієнта. В магазині діє система обміну чи повернення товару. Також є гарантія на ремонт роликів.

Читайте також