Головна Краса Професійне відновлення волосся

Професійне відновлення волосся

mamabook
93 Переглядів
волосся

волоссяЗдорове та сяюче волосся – велика рідкість. Але це розкіш, яке сьогодні вже доступна кожному. Типовий стан волосся – це сухі посічені кінчики, жирне коріння та неспроможність надати зачісці об’єму чи вдалої форми. І це не дивно, адже важко обдурити оточуючих та видати за бездоганну укладку волосся, яке на дотик нагадує хіба що солому.

Тож яке рішення? Спробувати професійне лікування волосся, про яке більш детально можна прочитати тут https://salonversal.dp.ua/hair-care/hair-treatment/. У чому ж таємниця б’юті-процедури від салону «Версаль»?

Особливості процедури

Для лікування та реконструкції волосся спеціалісти салону пропонують сучасну процедуру із використанням профкосметики. Це відомий американський бренд Joico. Компанія розробила лінійку засобів для догляді та відновлення волосся на основі кератинового комплексу. Як відомо, саме кератин – таємниця пружності та краси нашого волосся. Але з віком та під дією агресивних факторів концентрація кератину у волосинах зменшується. Як результат, волосся втрачає свою міцність, блиск, красу.

Кому рекомендовано пройти кератинове відновлення:

  • Клієнтам після хімічної завивки волосся.
  • При регулярному та частому фарбуванні, колоруванні, висвітлюванні.
  • Після відпочинку в сонячних країнах.
  • У випадку, якщо ви часто відвідуєте солярій чи басейн із хлорованою водою.

волосся

Етапи виконання процедури

Лікування розпочинається із підготовчого етапу – очищення волосся. Використовується спеціальний шампунь бренду Joico. Після цього наноситься кондиціонер.

Черговий засіб Joico K-Pak Professional Cuticle Sealer призначений для відновлення правильного Ph-балансу шкіри голови. Також засіб стимулює розкриття лусок волосся.

Після цього майстер наносить маску та проводить процедуру реконструкції. У цей момент волосся насичується кератиновим складом.

Фінальний етап процедури – інтенсивне зволоження. Із цим завдання чудово впорається крем-гідратор від Joico.

Якщо ви бажаєте спробувати ефективність цієї прогресивної процедури, то поспішайте записатися на сайті салону https://salonversal.dp.ua/.

волосся

І ось 3 причини, чому варто пройти лікування волосся у «Версалі»:

  • Професійна консультація. Майстри салону беруться за роботу лише після ретельного огляду волосся клієнтів, оцінки їхнього стану, індивідуального підбору необхідних засобів. Лише так ваше волосся можна максимально насити протеїнами та оздоровити.
  • Великий досвід роботи. Усі майстри «Версаля» проходить підвищення кваліфікації, регулярно відвідують професійні майстер-класи, навчальні курси. Кожен з них має досвід роботи в мінімум 5 років чи більше.
  • Тренди та технології. Лікування волосся, як і будь-яка інша процедура в салоні, відповідає сучасним знанням у сфері б’юті-індустрії. В салоні застосовуються лише інноваційні професійні засоби, які вже після кількох процедур повернуть вашому волоссю розкішний природний стан.

Читайте також