Головна Школярі Стало відомо, коли правила нового правопису будуть включені в тести ЗНО

Стало відомо, коли правила нового правопису будуть включені в тести ЗНО

mamabook
538 Переглядів
Книга

КнигаНагадаємо, що 22 травня 2019 року в Україні офіційно було схвалено правопис в новій редакції. Відтоді багатьох випускників та вчителів хвилює питання: «Згідно якого варіанту правопису розробляються щорічні тести ЗНО з української мови та літератури?» Коли абітурієнтам слід вчити нові правила, адже поки школярі навчаються за підручниками та програмами з дотриманням старої редакції правопису.

Виконувач обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко вже повідомляв на офіційній прес-конференції у 2019 році, що таких завдань в тестах ЗНО не слід очікувати найближчі 5 років.  Новий правопис у тести не введуть, допоки він не стане усталеною практикою навчання в школах. Отже, ЗНО-2020 з української мови та літератури розроблено за старими правилами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗНО-2020: повний перелік творів з української літератури

Зараз новий правопис рекомендовано застосовувати в усіх сферах суспільного життя, зокрема в офіційно-діловому мовленні, публіцистиці. Оскільки передбачено тривалий перехідний період, то поки що написання за старими нормами правопису не вважатиметься помилкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перелік слів із правильним наголосом для успішної підготовки до ЗНО-2020

плашка

Читайте також