Головна Релакс Поштомати від Meest – можливість зекономити на доставці

Поштомати від Meest – можливість зекономити на доставці

mamabook
69 Переглядів
отследить посылку почта России

отследить посылку почта РоссииПоштомати стають дедалі популярніші серед українців. У Києів, Львові, Одесі та інших великих містах України вже створено велику мережу поштоматів, які економлять клієнтам час і кошти. Карта нових поштоматів щодня розростається по всій країні. І це не дивно, адже ці персональні пункти видачі посилок мають безліч переваг. Дізнатися детально про поштомати від компанії Meest ви можете на офіційному сайті https://ua.meest.com/poshtomat. Ми ж назвемо основні плюси такого способу доставки.

7 причин користуватися поштоматами від Meest

Велика кількість пунктів

Наприклад, у столиці поштоматів встановлено достатню кількість, аби кожен клієнт зміг знайти зручну для себе адресу всього на відстань 5-10 хвилин від дому чи офісу.

Немає черг

Нарешті можна зекономити власний час і не витрачати його на черги у відділеннях. Адже зазвичай посилки забирають увечері, після роботи. І більшості клієнтам доводиться проводити по 20-30 хвилин у чергах. Поштомати ефективно вирішують цю проблему.

Безконтактне отримання

Аби забрати посилку в поштоматі, вам не доводиться контактувати з обслуговуючим персоналом. А в період карантину це дуже важлива перевага.

Швидкість доставки

Посилки в поштомати надходять значно швидше, ніж у відділення. Чи знали ви, що по Києву посилки між поштоматами транспортуються всього за 5 годин?

отследить посылку почта России

Вигідні акції

Компанія Meest часто проводить акції для своїх клієнтів – навіть з пропозиціями безкоштовних доставок до поштаматів.

Не потрібні документи

Не взяли з собою паспорт чи інші документи? Не переймайтеся! Для отримання посилки через поштомат достатньо вашого телефона, у якому встановлено мобільний додаток компанії Meest.

Різні габарити

Помилково вважати, що для поштоматів підходять виключно маленькі посилки чи документи. Скриньки дозволяють Отримувати посилки в чотирьох габаритах. Максимально допустима вага посилки для поштоматів – це 30 кг.

Якщо ви досі жодного разу не користувалися отриманням посилок через поштомати Meest, то обов’язково спробуйте цю зручну й дуже швидку послугу. І відстежувати свої посилки через поштомати ви можете так само, як і при відправці й отриманні через відділення.

Читайте також