Головна Релакс Поробки на Різдво: як зробити різдвяне дерево своїми руками

Поробки на Різдво: як зробити різдвяне дерево своїми руками

mamabook
379 Переглядів

Поделки своими руками: рождественское деревоЗимою завжди не вистачає світла, особливо темними вечорами. Нас рятують свчки, настільні лампи, торшери або святковий декор. Наприклад, різдвяне дерево. Дуже душевний та оригінальний варіант святкових виробів, які можна зробити самостійно. Як саме – читайте в нашій статті від  Mamabook

Вам знадобиться:

  • стара підставка для біжутерії у вигляді дерева
  • ялинкова гірлянда
  • малярний скотч
  • нитки білого кольору для в’язання 

Покрокова інструкція  

1. За допомогою шматочків скотча закріпить гірлянду на підставці для біжутерії так, аби лампочки розташувалися на кінцях «гілочок». Розпочніть обмотувати з верхніх «гілок» дерева. 

2. Дріт гірлянди розташовуйте вздовж «гілок», також закріплюючи скотчем. Якщо довжина гірлянди виявилась більше деревА, то сформуйте з її частин додаткові гілочки в нижній частині стовбура. Дріт з виделкою повинен розташовуватися в основі дерева. 

рождественское дерево. поделка, гирлянда

3. Коли гірлянда буде повністю закріплена, переходьте до декоративного оформлення «дерева». Відріжте нитки для в’язання подовше, складіть двічі. Плотно перемотайте «гілку» дерева від лампочки у напрямку стовбура. Таким чином обмотуйте підставку повністю, включаючи основу. Порада. Для створення такого святкового світильника обирайте гірлянду з білими лампочками. А от нитки можуть бути іншого кольру, наприклад, блакитного чи срібного. 

Веселого Різдва! Духе Різдва допоможе підтримати наша святкова підбірка найкращих українських колядок та щедрівок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зимові загадки для дітей українською мовою 

Читайте також