Головна Релакс Поради молодятам: 5 причин виготовити весільні запрошення

Поради молодятам: 5 причин виготовити весільні запрошення

mamabook
67 Переглядів
запрошення

запрошення

В епоху гаджетів та електронної інформації ми стрімко втрачаємо цінність багатьох речей. Це колись листи приносили поштові голуби, а сьогодні достатньо одного кліку для відправлення послання. Та чи так доречні всі ці прогресивні речі, коли йдеться про організацію головного свята в житті? Якщо ви дійсно хочете створити атмосферу душевності на своєму святі, то радимо згадати про гарну традицію – розсилання друзям і рідні паперові запрошення на весілля. Виготовити персональний дизайн, замовити різні кольори й формати можна на сайті https://event-cards.com/ua. Ми ж спробуємо аргументована вас переконати, чому не слід відмовлятися від цієї ідеї.

Особисте звернення

Електронні листи чи масова розсилка у вайбері має дуже безликий, неперсональний посил. Проте запрошення, яке можна взяти до рук, демонструє вашу повагу до гостей. Ви шанобливо запрошує кожну людину на своє свято.

Пам’ять на все життя

Коли ви будете формувати свій власний сімейний фотоальбом, то весільне запрошення у майбутньому стане для вас теплою згадкою. Збережіть його як пам’ять про щасливе подружнє життя.

Оригінальне рішення

Усе, що створене за індивідуальним замовленням, сьогодні виглядає як ексклюзив. Це відхід від шаблонів, бажання зробити своє весілля не таким, як в інших.

запрошення

Шана традицій

Не варто відмовлятися від весільних традицій, якими послуговувалося не одне покоління. Адже саме це й дає можливість створити атмосферне святкування. До речі, раніше запросини вважалися не менш відповідальним процесом, ніж саме святкування. Молодята обходили кожного родича персонально. Ті, у кого була можливість, писали на папері прохання-звернення до гостей. Писати текст могла лише грамотна людина каліграфічним почерком. Часто на запрошеннях ставили помітки у вигляді фамільного герба.

Можливість вибору

Не варто думати, що весільні запрошення – це стандартні паперові картки. Можна виготовити листівки із тисненням, позолотою, ламінацією. Або навіть вручити у вигляді сувою. На свій розсуд обирайте навіть об’ємні чи трендові крафтові запрошення.

Читайте також