Головна Релакс Поради, як правильно обирати точкові світильники

Поради, як правильно обирати точкові світильники

mamabook
13 Переглядів
мозаика

мозаика

У сучасних інтер’єрах точкові світильники стали базовим елементом освітлення. Їхня різноманітність постійно зростає за рахунок появи нових дизайнів і конструкцій. Саме різноманіття і стає найбільшою проблемою для покупців – без певних знань і досвіду дуже важко правильно зорієнтуватися з вибором. Пропонуємо важливу інформацію про типи точкових світильників, а також основні правила щодо їхнього вибору для дому. Широкий модельний ряд такого виду світильників представлений на сайті Elektrokonyk.com.ua – популярний інтернет-магазин електротоварів.

Спосіб монтажу

Точкові світильники розрізняють за декількома критеріями. Перше, на що слід звернути увагу покупцям, – це тип монтажу. Від цього залежить швидкість установлення світильників, а також можливість виконати цю роботу самостійно, не звертаючись до фахівців.

Точкові світильники бувають:

  • Накладні. Це оптимальний варіант для типових поверхонь – бетонної чи цегляної стіни, стелі. Монтаж не потребує додаткових робіт, які впливають на косметичний стан робочої поверхні. Знадобляться лише невеликий отвір під проводку, світильник та саморізи.
  • Вбудовані. Це моделі, що підходять для підвісної чи натяжної стелі. Основна конструкція прихована, а ззовні помітна лише декоративна частина.
  • Підвісні. Невелика конструкція дозволяє проводити монтаж на будь-яких поверхнях. Підвіс виконується на короткому декоративному кабелі.

столешница

Функціональні особливості

Практичність – важливий показник вибору світильників. Які функції повинні бути в моделі, аби вона було зручною у процесі експлуатації?

Димер – це пристрій, який дає можливість керувати потужністю світлового потоку. Ви самі можете регулювати, наскільки яскраво буде світити лампа. Завдяки димеру можна економити на освітленні, а також реалізовувати цікаві ідеї із зонуванням світла в приміщенні.

Пульт керування є зручним практичним доповненням. Вмикати чи вимикати світильник можна з будь-якої точки кімнати. Дуже важливий елемент, якщо світильники установлені в спальні.

У залежності від конструкції моделі, деякі світильники можуть мати не лише стандартний, але й розширений кут освітлення. Також важливий момент щодо потужності освітлювального прибору.

Обираючи точкові світильники, не можна ігнорувати й питання естетики. Декоративна частина може мати різні кольори й форми, вдало повторювати текстури чи візерунки на стінах і стелі. Різноманіття точкових світильників дозволяє гармонійно вписати їх в інтер’єр будь-якого стилю.

Читайте також