Головна Релакс Поради, як обрати ювелірні прикраси за типом зовнішності

Поради, як обрати ювелірні прикраси за типом зовнішності

mamabook
171 Переглядів
браслет

браслетЮвелірні вироби залишаються базовими аксесуарами в гардеробі жінок будь-якого віку. Незалежно від стилю одягу, прикраси завжди доречні й вдало завершують образ. Навіть монохромний одяг, темні кольори та скромний крій можна видати за розкіш, якщо додати декілька лаконічних елегантних деталей – браслет, ланцюжок на шию, ювелірна прикраса у волоссі. Також не варто забувати, що саме ювілерні вироби є універсальними й найбільш вдалими подарунками до будь-якого свята. Обрати якісні та стильні варіанти радимо на http://silverhill.com.ua. Ми ж підкажемо, як вдало підбирати прикраси з урахуванням типу зовнішності.

4 типи зовнішності

Звичайно, жіноча краса унікальна. Проте існує чітка класифікація на чотири типи зовнішності. Про них слід знати, особливо, якщо ви обираєте дорогоцінні прикраси на подарунок.

Жінка-Весна

волосся

Це юні дівчатка та жінки різного віку, у яких світле волосся, блакитні очі. Кажуть, що колір шкіри в них наближається до відтінку слонової кістки.

Представницям типу «весна» пасують ніжні прикраси. Уникайте масивного каміння, краще обирайте жовті й рожеві метали. А от платина й біле золото на жінках такого типу виглядають невиразно.

браслет

 

Жінка-Літо

биби

У таких жінок, дівчат теплі відтінки волосся. Переважно світлі. Очі сіруваті, а шкіра – світло-рожева. Цікаво, що жінкам з цим тим зовнішності рекомендують обирати будь-які прикраси – їм пасують всі дорогоцінності без винятку. Аби подарунок був найбільш вдалим, придбайте вироби з білого золота. Якщо є каміння, то яскравих кольорів, аби підкреслити глибину очей.

колье

 

Жінка-Осінь

Волосся від вогняно-рудого до каштанового. Очі зазвичай карі, проте можуть бути й зеленими чи сірими з легкими блакитним відтінком. Особливість шкіри – бліда, із золотим відтінком.

цепочкиНайкраще їм пасують камінці з природними відтінками. Це діаманти, рубіни, сапфіри. Уникайте виробів з білого металу, бо вони підкреслять блідість шкіри.

 

Жінка-Зима

сережкиТемне волосся, темні очі, але бліда шкіра. Справжній аристократичний тип. Тож і прикраси потрібні відповідні – елегантні, немасивні, акуратні. Для жінок цього типу більш важливі не вид чи розмір каміння, а дизайн прикраси. Вам слід зробити ставку на оригінальність рішення: цікаве плетення, комбінування різних матеріалів.

Читайте також