Головна Краса Поради для майстрів: як обрати якісну педикюрну пилку

Поради для майстрів: як обрати якісну педикюрну пилку

mamabook
9 Переглядів
педикюр

педикюр

Двостороння педикюрна пилка – базовий інструмент у роботі професійного майстра. Від її якості залежить результат виконаної роботи, комфортні відчуття клієнта, а також рівномірність покриття нігтьової пластинки. Професійна пилка для педикюру дозволяє попередити численні проблемі після проведення процедури: захист від розшаровування, ламкості та проблеми вростання нігтя. Головна порада – обирати інструменті в спеціалізованих магазинах. Приміром, на Limonad – інтернет-магазин якісних товарі для салонів краси.

Поради, як вдало придбати пилку для педикюру

Далеко не всі пилки є якісними, безпечними та підходять для професійного застосування. Обираючи інструмент для роботи з клієнтами вдома чи в салоні, надайте переваги декільком варіантам. Саме два види матеріалів вважаються найкращими в роботі майстра.

Лазерні

Цей вид пилок вважається новинкою на б’юті-ринку. Вони дійсно найефективніші та найбільш якісні. Відрізняються інноваційною текстурною поверхнею, яка абсолютно неагресивна при контакті з пластиною чи кутикулою. Їх навіть можна використовувати при роботі з нігтем, що був уражений грибковою інфекцією чи деформований через травми.

Дерев’яні

Ці пилочки незамінні, коли необхідна особливі делікатність у роботі. Зверніть увагу, пилки з натурального дерева не витримують термічні оброблення та дезінфекцію, тому інструмент є одноразовим.

педикюр

Коли рекомендується використовувати пилочку з дерева:

  • При дуже чутливій шкірі та кутикулі.
  • Якщо нігтьова пластина уражена грибком.
  • Є травмування нігтя.
  • Найкраще підходять для оброблення нігтьового краю.
  • Забезпечують ефективне та ретельне шліфування.

Інші види пилок та їхнє призначення

Паперові пилочки – одноразовий інструмент з ущільненої об’ємної основи. Підходить для оброблення всієї поверхні нігтьової пластинки, але незручні для роботи з короткими нігтями. Основні переваги таких пилок – доступна вартість, простота утилізації.

Пилочки зі скла – недорогий, проте зручний і завжди ефективний інструмент у роботі. Скляні пилочки універсальні: застосовуються на поверхні пластини та для оброблення країв, з ними можна працювати по натуральним і нарощеним нігтям, додатково використовувати в якості шліфовки.

Обрати якісні та довговічні педикюрні пилочки відомих виробників можна на сайті limonad.com.ua. У каталозі представлені виключно оригінальна сертифікована продукція.

Читайте також