Головна Релакс Поради батькам: що потрібно придбати для боксера-початківця

Поради батькам: що потрібно придбати для боксера-початківця

mamabook
47 Переглядів
бокс

ремонтВиховати з сина справжнього чоловіка допомагають особливі види спорту. Це секції, де, окрім фізичних тренувань, ще й роблять акцент на мужності, вмінні захищати слабких, стимулюють до відмови від шкідливих звичок. Одним із найкращих варіантів, куди можна записати хлопчика, – це боксерська секція. Дізнайтеся, яке необхідне екіпірування для єдиноборств та боксу.

Перчатки

Обираючи боксерські перчатки для дитини, важливо врахувати кілька факторів. По-перше, переконайтеся, що розмір перчаток підходить для віку та розміру вашої дитини. Неправильно підібрані перчатки можуть бути незручними та небезпечними для тренувань. По-друге, обирайте виробника, якому можна довіряти. На сайті https://sportko.com.ua/catalogs/ekipirovka-dlya-boksa-i-smeshannyh-edinoborstv/perchatki-dlya-edinoborstv/bokserskie-perchatki/ представлений великий вибір боксерських перчаток від українського виробника обладнання для занять єдиноборством та боксом. Компанія Sportko спеціалізується на виготовленні спортивних товарів і використовує якісні матеріали. Рукавички прослужать тривалий період і будуть надійним захистом від травмувань.

Також зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлені перчатки. Якщо ваша дитина тренується регулярно, краще обрати моделі зі шкіри або синтетичного матеріалу з підсиленою внутрішньою частиною. Це забезпечить захист рук під час тренувань.

бокс

Капи

Обов’язковий елемент, яким не варто нехтувати навіть під час тренувань, не кажучи вже про змагання. Адже травми щелепи є найпоширенішими в рукопашних видах бою та боксі.

Обираючи боксерські капи, слід звернути увагу на кілька важливих моментів. Вони повинні підійти за розміром та добре прилягати до зубного ряду. Використання капи – не лише захист від травматизму, але й питання естетики дитячої посмішки.

Боксерський мішок

Це універсальний та базовий вид спортивного обладнання для занять боксом. Він необхідний у залі. Але якщо дитина серйозно налаштована на тренування, то відпрацьовувати удари може й в домашніх умовах. Горизонтальний боксерський мішок, представлений на сайті https://sportko.com.ua/catalogs/sportivnyy-inventar/meshki/gorizontal-nyy-bokserskiy-meshok-iz-remennoy-kozhi-4mm-diametr-35mm498/, забезпечує рівномірний розподіл та поглинання ударів. Виріб надійний та довговічний, зручний у користуванні та фіксації.

Бинти на руки

Це важливий елемент захисту для боксерів. Вони забезпечують додаткову підтримку кісток, суглобів та м’язів рук, допомагають уникнути травм. Більшість боксерів використовують бинти під час тренувань та змагань для зменшення ризику механічного пошкодження та забезпечення комфорту під час ударів.

Боксер

Рекомендації з вибору боксерського шолому

  • розмір шолому повинен відповідати віку та параметрам дитини – невідповідний розмір не здатен надійно захищати голову під час тренувань та боїв;
  • матеріал повинен бути міцним та добре вентильованим;
  • міцність конструкції також є важливим чинником у забезпеченні захисту та терміну експлуатації шолому;
  • якщо є можливість, краще обрати шоломи зі схваленням Асоціації боксу та інших відомих організацій, які гарантують відповідність вимогам безпеки та якості.

Якщо ви дбаєте про комфортні та безпечні тренування для своєї дитини, то обирайте якісне екіпірування на сайті компанії-виробника https://sportko.com.ua/. Додатково боксеру-початківцю потрібно буде знайти форму для тренувань, а згодом – ще й для виступів. Подбати про спеціальне взуття – боксерки, які допомагають залишатися рухливим на рингу.

Читайте також