Головна Дошкільнята Поради, як правильно вибрати самокат для дитини 2-5 років

Поради, як правильно вибрати самокат для дитини 2-5 років

mamabook
407 Переглядів

Как выбрать самокат для ребенкаУ віці 2-3 років дітки вже активно починають цікавитись такими вуличними розвагами, як дитячий транспорт. При чому купити самокат або велосипед просять як хлопчики, так і дівчатка. Сьогодні ми дамо поради батькам, як же правильно вибрати перший самокат для дитини.

Матеріал
Існує поширена і, на жаль, помилкова думка, що самокат обов’язково повинен бути з метала – щоб був надійним та прослужив не один рік. Насправді це справделиво лише при виборі самоката для дитини 6-9 років. Коли ви чітко розумієте, що для дитини самокат став справжнім захопленням, що вона свідомо просить купити їй цей вид транспорта. В такому випадку, звичайно, потрібно вибирати з надійних матеріалів, а отже – самокат з метала. Проте у випадку з вибором самоката для маленької дитини ситуація кардинально протилежна.

Купуючи самокат для хлопчика чи дівчинки 2-5 років, батьки повинні чітко розуміти дві речі. ПО-ПЕРШЕ, бажання малюків у такому віці дуже непостійні. Дитина може покататись всього 20-30 хвилин – і переключити свою увагу на гірку, качелі, друзів.. І решту часу (а це може бути не одна година) самокат доведеться носити в руках чи тягнути за собою саме мамі. Тому ідеальний матеріал, з якого повинен бути виготовлений самокат для маленьких діток, це пластик! Діти швидко ростуть, а отже, швидко доведеться змінювати самокат на нову модель. До того ж, пластикові самокати дійсно дуже легкі – часто вони важать не більше 1 кг!

ПО-ДРУГЕ, якісні самокати, навіть виготовлені з пластика, служать не один сезон. Варто обрати самокати не китайського виробництва, які розсипаються у вас на очах ще під час зборки. Варто купувати дитячий транспорт українських виробників, які мають сертифікати якості та виготовляють гарні, надійні іграшки.

самокат, товари

Самокат для дітей 2-6 років від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Конструкція самоката для малюка
В цьому випадку вам потрібно звернути увагу на 3 речі.

  1. Оскільки ми вже визначились, що самокат для маленької дитини повинен бути пластиковим, то вибираайте дитячий транспорт з литих деталей. Це цільні литі самокати з пластмаси, а не зібрані з великої кількості дрібних деталей. Саме литі елементи дають можливість витримувати більше навантажень та ударів. Як правило, такі дитячі самокати продаються вже у зібраному стані.
  2. Ми вже звертали вашу увагу, що більшість часу самокат доведеться носити саме мамі, а не малюку. Тому для зручності мами обирайте модель самоката, у якого є два положення ручки – для катання і для можливості носити самокат у складеному вигляді. Ручка розвертається і легко фіксується на самокаті.
  3. Кількість коліс – дуже важливе питання. Малюк у віці до 5 років погано тримає рівновагу. Тому купуйте самокат на 3 або 4 колесах. Двоколісні самокати вже призначені для дітей від 6 років і старше.

Вдалих вам покупок та розваг!

самокат, товарНа фото: Самокат для дітей 2-6 років від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також