Головна Дошкільнята Поради, як правильно вибирати дитячі санчата

Поради, як правильно вибирати дитячі санчата

mamabook
284 Переглядів

Как выбрать санкиВажко уявити вуличні зимові ігри без головного атрибути – санчат! Якщо за вікном сніг, то дитина неодмінно попросить у вас купити санки. А як їх правильно вибирати? Читайте наші поради.

Санки для найменших

З якого віку, власне, можна купувати саночки для дітей? – Вже з півроку, коли дитини починає сидіти. Звісно, ця покупка буде не так для розваги малечі, як для зручності батьків, адже значно легше пересуватися зимовими тротуарами (інколи, нажаль, не розчищеними), ковзаючи полозами санчат, ніж колесами візка.

Санки-візок – ідеальний вибір для цього віку: вони достатньо високі, це, фактично, візок, до якого прикріплені полози. Для такої малечі потрібно прикупити спеціальний теплий конверт в санчата, а можна і прозорий захисний тент (на випадок, якщо під час прогулянки почався сильний сніг чи вітер). Зручно, якщо ручка-штовхач таких санок регулюється і знімається, а ще – коли є підніжка, щоби дитина могла зручно розташувати ніжки під час прогулянки.

Також перевагою санок для найменших є наявність ременів безпеки, адже комфорт і безпека дитини – основні критерії будь-якого дитячого транспорту, а особливо це стосується транспорту для найменшеньких.

Санки для дошкільнят і школярів

Ці малюки вже достатньо самостійні і активні, щоби влаштовувати веселі зимові катання. Головна вимога для санчат, якими дитина управлятиме самостійно – легкість та маневреність. Таким вимогам найкраще відповідаютьпластикові санчата, адже вони дійсно легкі та зручні, добре ковзають, мають яскравий дизайн, є ударостійкими. Проте, вони погано витримують сильні морози.

Спинка для зручного спуску з гірки є зайвою (адже інколи хочеться прокататися і лежачи на животі), тому купуйте саночки для цього віку зі знімною спинкою. Замість металевої ручки-штовхача, у санках для дошкільнят має бути мотузка-буксир (важливо правильно підібрати її довжину).

Снігокат – мрія кожного маленького школярика. Із рульовим керуванням, ручним гальмом, широкими полозами-лижами – вони класні, це вам скаже кожен малюк. Купуючи таку снігову машину, зверніть увагу на сидіння – воно має бути комфортним, достатньо широким, сидіння із заглибленням забезпечить стійкість «вершника» під час екстремального катання (добре, якщо воно виготовлено з матеріалу, який зберігає тепло).

Окрім полоз, які мають бути широкими, снігокат має направляючу лижу попереду (якщо у вас підростає юний екстремал – поцікавтесь, чи є в продажі запасні деталі, про всяк-випадок. Амортизація керма – важлива деталь, адже це забезпечить плавність ходу, додаткову зручність для дитини під час катання.

Вдалої вам покупки!

бабуся, товар, подарунок, набір, подарункиНа фото: оригінальні подарункові набори для батьків, колег, вчителів, дітей (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також