Головна Дошкільнята Поради батькам, як правильно купувати дитячі босоніжки

Поради батькам, як правильно купувати дитячі босоніжки

mamabook
174 Переглядів

обувьБосоніжки – ходове взуття для хлопчиків для дівчат. При чому в гардеробі дитини повинна бути не одна пара босоніжок – для різних сезонів та різних виходів (святкові, для вулиці, для активних ігор тощо). Як же правильно вибрати босоніжки для дитини? Поради дасть оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka.

В першу чергу, зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлені сандалі. Перевагу слід надати, звичайно ж, натуральним тканинам. Найкращим варіантом в цьому випадку стане шкіра, адже дозволяє дитячим ніжкам дихати. Синтетичні матеріали можуть призвести до надмірного потовиділення, що може спричинити набряки.

Тепер огляньте підошву. Вона повинна міцною і водночас гнучкою. Підошва не має бути слизькою. Малому бешкетнику має бути зручно бігати і стрибати в такому взутті.

Зверніть увагу на вагу сандаль. Шкіряне взуття буде важчим, тому не слід брати босоніжки з масивною, важкою підошвою.

Якісне і правильно підібране взуття буде добре фіксувати дитячу ніжку. Задник повинен бути жорстким і трохи завищеним, це гарантує зручність для дитини, а також забезпечить правильний розвиток стопи малюка. Для дітей до трьох років краще купувати сандалі, літнє взуття із закритим носом, це забезпечить додаткову фіксацію, ніжка не буде сповзати вперед. До того ж у взуття не будуть забиватися камінці. Для дошкільнят купуйте босоніжки, відкритий варіант забезпечить хорошу вентиляцію.

Тепер слід правильно вибрати розмір взуття. Забудьте про варіант «на виріст», в кращому випадку ви купуєте сандалі на один сезон, адже дитячі ніжки виростають приблизно на один сантиметр за рік. Допустимий запас від великого пальця до краю босоніжка складає 8 мм.

Переважно на босоніжках використовуються застібки у вигляді липучки або пряжки. Липучки більш зручні, малюк самостійно може знімати і застібати сандалі, але липучки швидко зношуються, втрачають свою основну функцію – фіксувати ногу. Більш довговічні в цьому питанні пряжки. Якщо ви обираєте металічні, зверніть увагу, щоб деталі не мали гострих кутів, які зможуть травмувати дитину.

На відміну від іншого дитячого взуття, устілка в босоніжках не повинна бути зйомкою. Краще, якщо вона буде пришита до підошви. Босоніжки із ортопедичною устілкою чи підошвою прямо показане тільки по рекомендації лікаря. В інших же випадках, для малюків із здоровими стопами, ортопедичні босоніжки не потрібні.

резиновые ботинкиНа фото: якісне дитяче взуття від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також