Головна Релакс Політ на повітряний кулі – фантастичний подарунок для дорослих і дітей

Політ на повітряний кулі – фантастичний подарунок для дорослих і дітей

mamabook
90 Переглядів
повітряна куля

повітряна куляУ сучасному житті так мало можливостей для справжнього дива. Усе почути й побачити можна в інтернеті. Тож здивувати дорослого чи дитину практично неможливо. Але існують такі подарунки-емоції, які залишають найкращі спогади на все життя. І цей той досвід, які неможливо повторити та описати, доки не спробуєш самостійно. Ви досі в пошуках грандіозного сюрпризу чи розваги? Оберіть незабутню мандрівку в небі! Дізнатися про повітряна куля у Львові ціна ви можете на сайті Touchthesky.com.ua.

Кому сподобається політ на кулі

Важко знайти людину, якій би такий подарунок не сподобався. Навіть дорослі й діти, які бояться висоти, після вражень від побаченого забувають про свій страх і насолоджуються пультом. Просто тримайте міцно свою кохану чи дитину, аби підтримати й додати трішки сміливості.

З якої нагоди варто замовити політ на кулі:

  • Аби освідчитися в коханні чи запропонувати вийти заміж безпосередньо в небі.
  • Для організації видовищної фото- чи відеозйомки.
  • Як подарунок на честь повноліття дитини.
  • Оригінальний сюрприз для молодят.

Яку кулю обрати

На ваш вибір – два види повітряних куль. Одні розраховані на подорож удвох. Звичайно ж, політ на двомісний кулі – це популярний варіант для закоханих. Другий вид куль – шестимісна. Це чудовий варіант, якщо ви хочете зробити професійні фото з дітьми, друзями.

повітряна куля

Чому цей подарунок безпечний?

Керують польотом фахівці з багаторічним досвідом. Почуваючись безпечно, ви зможете осягнути й оцінити усю красу навколо, отримати справжнє задоволення від оригінального польоту.

До речі, всі учасники польоту на кулі проходять чіткий та грамотний інструктаж. Професійні повітроплавці розповідають про особливості руху кулі в повітрі, механізм підйому на висоту. Тому в небі у вас не виникає страху, адже про всі можливі моменти вам було роз’яснено заздалегідь.

Що передбачає підготовчий етап перед польотом:

  • Розповідь про правила поведінки на борту кулі.
  • Ознайомлення з особливостями конструкції та роботи аеростата.
  • Можливість взяти участь у підготовці кулі до польоту.

Читайте також