Головна Школярі Кожна школа сама визначить початок літніх канікул

Кожна школа сама визначить початок літніх канікул

mamabook
818 Переглядів
карантин
карантинКоли закінчиться навчальний рік у 2020 році, враховуючи карантинні заходи?

Тривале дистанційне навчання вносить серйозні корективи в навчальний процес. За словами в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій, школи зможуть самостійно визначити дату початку літніх канікул. Незважаючи на те, що навчальний рік, згідно законодавства, може тривати до 1 липня, це не означає, що всі школяри навчатимуться в червні.

Про це в інтерв’ю “Українській правді” повідомила Л. Мандзій.

Як повідомляє в.о. міністра освіти і науки, після завершення карантину педагоги матимуть час, аби оцінити рівень оволодіння знаннями учнями під час дистанційного навчання. Після цього вчителі зможуть вибудувати свій навчальний план роботи з учнями.

«Це зовсім не означає, що аж 1 липня всі учні вийдуть зі шкільного подвір’я. Йдеться про те, що зараз учні працюють із вчителями дистанційно. Але для того, щоб зрозуміти, що всі школяри мали можливість опанувати матеріал, потрібен час. І цей час залежить від карантину, або він буде передбачений у червні, або у вересні. Цей час визначає сам шкільний заклад. І виключно школа у праві врегулювати цю ситуацію», – зазначила Любомира Мандзій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мультик, який роз’яснює дітям про важливість карантину та небезпеку вірусу

Читайте також