Головна Краса Плазмоліфтінг: процедура для молодості і краси

Плазмоліфтінг: процедура для молодості і краси

mamabook
370 Переглядів
плазмоліфтінг

плазмоліфтінг

Плазмоліфтінг – це одна з найбільш ефективних ін’єкційних процедур, спрямованих на омолодження шкіри: як обличчя, так і тіла. Суть в тому, що лікар бере у пацієнта його ж кров, проганяє її в центрифузі, а відокремлену плазму використовує в якості активної речовини. Її вводять під шкіру і за рахунок високого вмісту тромбоцитів в шкірі починається активний процес регенерації клітин. Детальніше читайте про цю процедуру на офіційному сайті клініки ANACOSMA в якій працюють досвідчені фахівці з плазмоліфтінгу.

Переваги плазмоліфтингу

У цієї процедури кілька вагомих переваг:

  • Виражений ефект. Шкіра омолоджується, стає більш пружною, еластичною та свіжою. У пацієнтів згладжуються рубці і шрами. А ще плазмоліфтінг бореться з вуграми, постакне, а при використанні на волосистій частині голови робить волосся більш красивим і здоровим.
  • Відносна простота процедури. Для неї не потрібно довго підбирати препарат, тому що в якості джерела всіх корисних елементів служить власна кров пацієнта. Але з технічної точки зору це не дуже просте завдання: важливо, щоб лікар все правильно розрахував.
  • Збереження результату курсу до року. Зазвичай пацієнтам рекомендовано від двох до чотирьох процедур з перервами в два-три тижні. Але курс підбирається індивідуально – косметолог розробляє програму з урахуванням проблем пацієнта. Якщо ж клієнт пройшов призначений йому курс, то протягом дванадцяти місяців (а то й більше) плазмоліфтінг можна не повторювати.
  • Швидке відновлення. Про це лікар розповість на прийомі, але найчастіше період відновлення після процедури займає 2-3 дні. У рідкісних випадках з’являються невеликі гематоми (це нормально), і тоді знадобиться 5-7 днів. Але це скоріше наслідок індивідуальних особливостей організму.

 

плазмоліфтінг

Стандартні протипоказання

Оскільки процедура пов’язана з забором крові, вона заборонена для всіх, у кого є проблеми зі згортуваністю крові або хто застосовує препарати для розрідження крові. Крім того не роблять плазмоліфтінг вагітним, жінкам під час грудного вигодовування, а також людям, які хворіють на онкологію. Заборонений він для всіх, хто страждає гострими формами захворювань та інфекцій, діабетом. І в цілому, якщо є якісь проблеми з імунітетом, ця процедура не рекомендується.

Безпечність плазмоліфтингу

Власна плазма не здатна викликати негативні реакції організму, а вся процедура проводиться із застосуванням одноразових і стерильних матеріалів. З цих причин будь-які ризики зводяться до мінімуму. Але пам’ятайте, що всі ці твердження справедливі виключно для професіоналів і хороших, перевірених клінік.

Не варто робити плазмоліфтінг у людини, яка не має медичної освіти і працює вдома або в іншому сумнівному місці. Не довіряйте клінікам, які не надають документи про освіту лікаря на вашу вимогу.

Хороша підготовка лікаря, досвід, а також репутація клініки, яку ви обрали, – гарантія того, що про вашу безпеку подбають, а ви отримаєте найкращий з можливих результатів.

Читайте також