Головна Релакс PlayStation 4: консоль на роки та чому вона стала такою популярною

PlayStation 4: консоль на роки та чому вона стала такою популярною

mamabook
50 Переглядів
PlayStation

PlayStation

Внесок рохзробки від компанії Соні у світову індустрію відеоігор складно оцінити, адже пристрої компанії завжди займали почесне місце серед улюблених консолей геймерів. Завдяки винятковій якості й постійній розробці нових технологій, консолі компанії користувалися величезною популярністю серед споживачів, і з кожним роком фан база геймерів Соні лише збільшується.

З появою PlayStation 4 світ дізнався що таке справжня якість і деталізація. Це покоління допомогло геймерам повністю переосмислити ігровий процес і можливості, які можуть у них з’явитися з використанням приставок від Соні. Крім того, PlayStation 4 з’явилася на зорі використання віртуальної реальності у відеоіграх, а шолом для віртуальної реальності від Соні прекрасно працює з консоллю минулого покоління і донині.

Так чому ж PlayStation 4 так вплинула на історію геймінгу та ігрової індустрії в цілому? Давайте розберемося!

PS4: консоль, яка змінила все

Ні для кого не секрет що компанія Соні – одна з найуспішніших організацій на терені консольного геймінгу. Завдяки розробкам компанії, а також її інвестиціям в найрізноманітніші проекти — світ побачив такі ігри як Demon’s Souls, Detroit Become Human, God of War та інші.

З появою PlayStation 4 змінилося саме сприйняття консольного геймінгу, і ось чому:

  • Розвиток і вдосконалення

Консолі які побачили світ до появи PlayStation 4 не славилися чіткою і красивою графікою. PlayStation 3 в цілому часто називали “мильницею” через те що її комплектуючі просто не могли передати чітку картинку. Після появи PlayStation 4 геймери не тільки змогли насолодитися чіткістю картинки, але і наблизилися до плавності гри порівнянної з грою на потужному ПК. Цей факт привернув сотні тисяч завзятих ПК геймерів, які раніше були затятими противниками консолей.

PlayStation

  • Зручність і стиль в кожній дрібниці

Компанія Соні постарався зробити свою приставку іконою стилю. Завдяки роботі дизайнерів PlayStation 4 була сприйнята як найкрасивіша консоль в історії приставок. Водночас у власників даної консолі нарешті з’явилася можливість насолоджуватися проектами з відмінною частотою кадрів і графікою незалежно від того, виходили вони на ПК чи ні.

Це стало можливим завдяки використанню інженерами компанії Соні останніх комплектуючих, доступних на ринку в момент виходу приставки. Саме завдяки їх геніальності й тому що їм вдалося успішно скомпонувати всі складові приставки — її ігровим можливостям можна позаздрити навіть в поточному році.

  • Безкомпромісність у всьому

Купуючи PlayStation 4 геймер купує консоль, здатну запустити будь-яку підтримувану гру в ідеальній якості. З цієї причини консолі минулого покоління користуються популярністю навіть зараз, коли нове покоління вже з легкістю можна зустріти на полицях магазинів. Проте фан база PlayStation 4 живе, і поки не планує відмовлятися від минулого покоління з величезною ігровою бібліотекою на користь нового покоління – без ігор.

Підводячи підсумки можна з упевненістю сказати що PlayStation 4 змінила ігровий світ. Вона показала геймерам що гра на консолі не обов’язково повинна бути дискомфортною. Що графіка на приставці може конкурувати з графікою на ПК, а також те, що тепер немає потреби щорічно оновлювати конфігурацію.

А щоб заощадити бюджет ви можете завжди купити бу PS4 на сайті й насолоджуватися її можливостями ще довгі роки.

Читайте також