Головна Здоров'я Підвищений холестерин: 4 приховані симптоми, які про це свідчать

Підвищений холестерин: 4 приховані симптоми, які про це свідчать

mamabook
43 Переглядів

Високий рівень холестерину зазвичай проходить безсимптомно. І більшість людей дізнається про проблему лише після появи хвороб та здачі аналізів. Проте є певні відчуття в тілі, які можуть вам заздалегідь підказати про зростання холестерину в крові.

На що слід звернути увагу?

Біль у руках і ногах

Накопичення холестерину призводить до звуження просвіту кровоносних судин, які розміщені у верхніх і нижніх кінцівках. Таке накопичення відбувається поступово, тож пацієнт тривалий період скаржиться на біль у ногах і руках, хоча для цього немає причин.

Часте поколювання

Холестерин загущує кров, тому нерви не отримують повноцінне кровопостачання. Їхня чутливість зменшується, а в руках і ногах з’являється поколювання. Це ділянки тіла, де погано проходить нервовий імпульс.

судини

Біль в грудній клітці ліворуч

Це вже ознака поступового закупорювання судин навколо серця. Дискомфорт може бути таким, що починається в грудній клітці і сягає больового відчуття в шиї.

Частий головний біль

Особливо, якщо болить потилиця. Коли зайвий холестерин провокує закупорювання кровоносних судин навколо голови, це сприяє частим спазмам у потилиці. Лікарі кажуть, що головний біль такого виду є дуже небезпечним. Це ознака того, що розвинулася серйозна патологія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому гречка на вечерю шкідлива

плашка

Читайте також