Головна Школярі Підготовка до ЗНО гарантує більш високі результати

Підготовка до ЗНО гарантує більш високі результати

mamabook
92 Переглядів
зно 2020

зно 2020

Як й усе нове, система незалежного оцінювання випускників шкіл, викликала відразу якусь тривожність. Все-таки принципово змінювався підхід до вступу до навчальних закладів. Але пізніше стали зрозумілі плюси реформи, зокрема виключений варіант недобросовісної роботи членів вступних комісій при ВНЗ, які могли тягнути потрібного абітурієнта. А так, кожен випускник розраховує тільки на свої сили. Ключового значення набуває підготовка до ЗНО, на сайті https://11-a.com.ua/ можна дізнатися детальніше про курси та записати на них майбутнього абітурієнта.

Психологічні аспекти підготовчих курсів до тестування

Навіть якщо дитина показує відмінні результати в навчанні, це все одно не буде гарантією того, що вона набере максимальну кількість балів. Скількох учнів підводила банальна психологічна непідготовленість до тестування. А відвідуючи курси, слухачі відриваються від комфортного середовища свого класу та рідних викладачів, тому відчувають себе набагато спокійніше і розкутіше вже на самій здачі. Неупереджена статистика говорить про те, що діти, які відвідували курси підготовки до незалежного оцінювання, набирають істотно більше балів ніж ті, хто готується самостійно або з репетиторами.

зно

Необхідні для ЗНО дисципліни

Здійснюється підготовка до ЗНО онлайн, що не просто зручно, але ще й безпечно. Батькам не потрібно турбуватися, що діти ризикують підхопити інфекцію в транспорті, та й часу економиться чимало. Зі слухачами здійснюється робота з головних предметів:

  • Українська мова та література;
  • Історія України;
  • Англійська мова;
  • Біологія;
  • Хімія;
  • Географія;
  • Математика.

Є можливість вибрати один або кілька предметів, щоб підійти у всеозброєнні до тестування. Заняття проводяться в невеликих групах до 10 осіб, 2 рази на тиждень. За 1,5 години викладач точно зможе донести до кожної дитини тему уроку, та знайти індивідуальний підхід.

Викладацький склад і вигідність тривалого навчання

Викладачі являють собою сплав молодості та досвіду. Молоді та амбітні, вони розробляють сучасні підходи до навчання, пропонуючи нетривіальні рішення та поради, які допоможуть на практиці набрати більше балів. Завжди можна записатися на перший пробний урок і оцінити переваги, зрозуміти суть цих курсів. Далі можна придбати абонемент на будь-яку кількість занять. Чим більше занять входить в абонемент, тим вигідніше виходить навчання. Досить просто залишити заявку на сайті та уточнити у консультантів всі питання, на які вони гранично точно дадуть відповідь.

Часто цікавіше ніж в школі

До ЗНО підготовка може початися в будь-який момент, але краще не затягувати з процесом. Дитина повинна адаптуватися до нової програми й втягнутися в процедуру навчання. При цьому необхідно корелювати інформацію зі шкільними заняттями. Курси підготовки спрямовані більше на заповнення прогалин в середній освіті, ніж на подачу чогось кардинально нового. Хоча більшості дітей подобаються набагато більше уроки тут, оскільки вони проходять в цікавій інтерактивній формі, з барвистими та наочними прикладами, розв’язуванням нетипових задач.

Читайте також