Головна Релакс Під Києвом пройде грандіозне святкування Великодня

Під Києвом пройде грандіозне святкування Великодня

mamabook
202 Переглядів

київська русь, парк, кони, казак, козак, украинаЗ 15 до 17-го квітня у «Парку Київська Русь» відбудеться найбільш масштабне та грандіозне святкування Великодніх свят в усій Україні – з насиченою програмою, феєричними кінно-трюковими шоу, розвагами та майстер-класами, які не залишать байдужими жодного відвідувача.

15-го квітня відбудеться вражаючий лицарський турнір «Меч князя Святослава», під час якого в запеклих поєдинках зійдуться до 200 учасників в залізних обладунках. Це не постановочні бої – тут все по-справжньому!

А 16-го та 17-го квітня на Вас чекатиме святкова програма до Великодня. Ви зможете побачити оригінальну театралізовану програму Пасхи – «Як на Русі Світло Темряву побороло», про те як жителі Древнього Києва пороки перемогли.

У «Парку Київська Русь» ви зможете не лише спостерігати за дійством, але й долучитися до нього. Кожен має можливість бути учасником різноманітних конкурсів і змагань, які є невід’ємною складовою святкової програми.

Окрім участі у масових розвагах на Пасху, кожен відвідувач Древнього Києва має змогу обрати собі й індивідуальне заняття до душі – покататися на коні, пролетіти над озером на канатному спуску, постріляти з лука, взяти в оренду костюм і здійснити фотосесію, спробувати смачні страви у корчмі, взяти участь у найрізноманітніших майстер-класах, придбати чи виготовити самому оригінальні сувеніри та знайти багато інших занять в залежності від своїх інтересів. «Парк Київська Русь» чекає на Вас разом з Вашими друзями та родинами.

«Парк Київська Русь» знаходиться у с. Копачів, Обухівський район, Київська область.

Читайте також