Головна Краса Перманентне вирівнювання волосся – унікальна та безпечна процедура

Перманентне вирівнювання волосся – унікальна та безпечна процедура

mamabook
322 Переглядів
волосся

волосся

Серед б’юті-послуг вирівнювання волосся є однією з найпопулярніших. Адже це дає можливість отримати бездоганний вигляд волосся, мінімізувати час на його укладку, відстрочити необхідність наступної стрижки. Після процедури воно виглядає абсолютно здоровим та доглянутим. За рахунок безпечного складу реагентів процедура ніяких не шкодить волосинкам та фолікулам. Навпаки, зникає необхідність щоденного застосування металічного брашингу для витягування, спеціальних насадок та термовирівнювачів. Отже, волосся не піддається агресивному впливу, воно живе та непересушене. Перманентне випрямлення волосся відрізняється своєю революційністю. Дізнайтеся про особливості цієї салонної техніки.

Що таке перманентне вирівнювання волосся

Це процедура, яка допомагає зробити волосся прямим на тривалий час. Оскільки процедура має виражений накопичувальний ефект, то після двох сеансів волосся залишатиметься рівним 6 місяців. Для процедури використовуються спеціальні хімічні сполуки, які змінюють структуру волосся, розриваючи та зміцнюючи його знову в прямому стані.

Основна ідея полягає в тому, що процедура дозволяє змінити структуру волосся, роблячи його більш гладким та прямим. Також вирівнювання якісно впливає на зовнішній вигляд волосся, додає йому блиску, створює більш стійку структуру.

Перманентне вирівнювання волосся є відмінним вибором для тих, хто хоче отримати пряме волосся на довгий термін. Процедура займає всього декілька годин, проте ефект триває не менше 6 місяців. Аби подовжити результат від вирівнювання, важливо пам’ятати, що слід постійно дбайливо доглядати за волоссям, використовуючи спеціальні засоби для відновлення та зміцнення його структури. Обираючи салон краси Київ Аlexandra Andreeva, ви можете бути впевнені у якості обслуговування.

зачіска

Які переваги перманентного вирівнювання

  1. Гладкість і блиск волосся. Після процедури волосся стає м’яким і гладким, помітно більш блискучим та легким у розчісуванні. Це суттєво полегшує процес укладання.
  2. Зменшення пухнастості волосся. Кератинове вирівнювання дозволяє зменшити статику волосся та надати йому більш доглянутого вигляду.
  3. Довготривала дія. Ефект від процедури може тривати до 6 місяців, в залежності від типу волосся та догляду за ним.
  4. Захист волосся. Кератинові препарати містять компоненти, які захищають волосся від негативного впливу зовнішніх факторів. Приміром, УФ-промені, вітер, неякісний склад води та хімічні засоби для укладання волосся.
  5. Універсальність. Процедура підходить для будь-якого типу волосся, вирівнювання можна проводити на фарбованому та навіть частково сивому волоссі.
  6. Мінімальний дискомфорт. Процедура перманентного вирівнювання не супроводжується болісними відчуттями або ризиком пошкодження волосся.

волосся

Які альтернативи? Що робити власницям неслухняного волосся, які не наважуються спробувати нові види процедур? Або ж ваш стан не дозволяє поки що цього зробити? Приміром, вирівнювання, як і фарбування, колорування, не рекомендується робити вагітним жінкам. У такому випадку є чудове рішення –  це перуки з натурального волосся. Ззовні їх важко розпізнати. Оточуючі не будуть здогадуватися, що ви використовуєте перуку. Проте це чудова можливість часто змінювати зовнішній вигляд, експериментувати зі стилем, але не пошкоджувати власне волосся.

Читайте також