Головна Релакс Переможець конкурсу «Підприємницький талант України 2016»

Переможець конкурсу «Підприємницький талант України 2016»

mamabook
160 Переглядів

amwayУ рамках конкурсу «Підприємницький талант України 2016» проведено «Майстерню підприємництва» та визначено головну переможницю конкурсу

18 листопада відбувся фінал конкурсу «Підприємницький талант України 2016» – бізнес-конференція «Майстерня підприємництва» та церемонія нагородження переможниць. Урочистий захід приймала головна спортивна та культурна арена країни – столичний НСК «Олімпійський». Учасники та гості події підвели підсумки конкурсу та привітали його призерів і лауреатів, а також обмінялися досвідом під час серії майстер-класів на бізнесову тематику.

Вітальним словом відкрили конференцію організатори конкурсу – віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Людмила Жук і генеральний директор «Емвей Україна» Томаш Мурас. Під час виступу Томаш Мурас вперше представив українській аудиторії результати Глобального дослідження Amway про підприємництво за 2016 рік (Amway Global Entrepreneurship Report, AGER). Цього року опитування було присвячене підприємництву в контексті мінливих умов праці, а також навичкам знаходити клієнтів та завойовувати їх лояльність. Крім того, були озвучені результати дослідження у розрізі бачення респондентами майбутніх перспектив підприємництва в Україні.

«Як і минулого року, спостерігається гендерна різниця у показниках Індексу підприємницького настрою: чоловіки знову виявилися більш оптимістично налаштованими – для цієї групи показник склав 38, а серед жінок Індекс дорівнює 29, – підкреслив Томаш Мурас. – Однак розрив скорочується. І за рік чоловіки втратили два пункти, а ось жінки, навпаки, додали один.  Подібні результати – це одночасно і виклик для нас, і підтвердження того, що така ініціатива, як «Підприємницький талант України», вкрай необхідна. Ми хочемо і готові підтримувати жінок, які впевнені у собі та започатковують власну справу».

Цьогорічна бізнес-конференція складалася з трьох частин: спершу фіналістки конкурсу провели панельну дискусію, під час якої поділилися рекомендаціями та власними рецептами успіху щодо пошуку можливостей там, де інші зазвичай бачать перешкоди. Модератором дискусії виступив професор Київської школи економіки та керівник програми МВА Іван Компан.

Основна частина конференції, присвячена майстер-класам від провідних українських бізнес-експертів, була поділена на чотири тематичних блоки: «Можливості успіху», «Можливості переможців», «Можливості майбутнього» та «Можливості лідерства». Спікерами стали:

  • Галина Єрьоменко, керівник і викладач Української школи медіації
  • Тетяна Терсенова-Заводовська, експерт з етикету і дипломатичного протоколу
  • Сергій Ноздрачьов, власник проектів «Еко-фільтр», викладач курсу «Підприємництво» в КМБШ
  • Світлана Юлдашева, генеральний директор і власник мережі хімчисток UNMOMENTO
  • Дмитро Кудренко, засновник, ідеолог і керівник сервісу електронного маркетингу eSputnik
  • Ярослав Ведмідь, засновник цифрової агенції Postmen
  • Катерина Балановська, директор компанії «Висоцький консалтинг»
  • Валерія Харатін, Незалежний підприємець Amway

Фінальним акордом заходу стала урочиста церемонія нагородження фіналістів, призерів та головної переможниці конкурсу. Переможницею і власницею головного призу – грошового гранту у розмірі 70 000 грн.* – стала Валентина Сабельнікова, з проектом з вирощування безпечних і корисних для життя і здоров’я людей свіжих органічних овочів і ягід Organic Villa. Фіналістки та найактивніші учасниці конкурсу також отримали нагороди та заохочувальні призи від організаторів і партнерів проекту. 

Валентина Сабельнікова, головна переможниця конкурсу «Підприємницький талант України 2016»: «Я дуже вдячна за віру в мій проект і таку високу оцінку моїх досягнень! Дякую всім за підтримку. Це дуже важлива подія в моєму житті, конкурс дуже багато дав мені як особистості і як професіоналу. Я вчергове переконалася, що можливості навколо є завжди, треба лише вміти їх побачити і скористатися ними. Дякую!» 

Прозорість оцінювання робіт учасниць членами журі була підтверджена аудитором конкурсу – міжнародною аудиторською компанією BDO в Україні.

* Сума призу вказана до утримання податків, зборів і платежів, передбачених законодавством України на момент виплати призу. Термін проведення конкурсу: з 1 вересня 2016 року по 18 листопада 2016 року. Конкурс проводиться по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій (АР Крим), а також території зони АТО Донецької і Луганської областей.

Про «Підприємницький талант України»

Національний конкурс для бізнес-леді «Підприємницький талант України» був створений у 2012 році в підтримку жінок, які хочуть розкрити свій потенціал в бізнесі, а також шукають натхнення та ідей для реалізації своєї справи. Проект дає можливість успішним жінкам – підприємницям заявити про себе, поділитися історією свого успіху і стати джерелом натхнення для інших.

Ініціатором проведення конкурсу виступає компанія Amway за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців.

Сайт конкурсу: http://business-talant.com.ua/

Про Amway

Amway – компанія прямого продажу з оборотом $ 9,5 млрд. Штаб-квартира розташована в Ейде, штат Мічиган, США. Найбільша частка продажу припадає на такі бренди Amway: вітаміни, мінерали та дієтичні добавки NUTRILITE™, засоби по догляду за шкірою і декоративна косметика ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™. Вся продукція поширюється через Незалежних підприємців Amway. Світовий обсяг продажу у  2015 році дозволив Amway очолити рейтинг компаній прямого продажу Global 100 за версією авторитетного американського журналу Direct Selling News. Щорічний обсяг продажів компанії включає в себе доходи від бізнесу прямих продажів та інших пов’язаних видів діяльності.

Читайте також