Головна Релакс Особливості вибору та використання світлодіодних світильників

Особливості вибору та використання світлодіодних світильників

mamabook
66 Переглядів
світильник

світильник

Світлодіодні світильники для стелі – головний елемент сучасного дизайну. Сьогодні жоден інтер’єр неможливо уявити без них, оскільки сучасні тенденції вимагають ергономічності, практичності та довговічності. Ці джерела світла настільки багатофункціональні та універсальні, LED-світильники на стелі стали в Україні масовим явищем. Вони широко використовуються в офісах та ресторанах, але найбільше підходять як світлодіодні світильники для дому. Величезний вибір моделей представлено на сайті інтернет-магазину «Електроконик».

Які технічні характеристики світлодіодні світильники для стелі

Лед-світильники доречні в будь-яких приміщеннях. У магазині «Електроконик» можна обрати світильники для кухні, вітальні, у робочий кабінет, дитячу, ванну кімнату та передпокій.

Чому варто обрати діодні світильники:

  • тривалий термін експлуатації;
  • універсальний дизайн;
  • компактні розміри;
  • доступна вартість.

До речі, у залежності від виду світильника його термін служби може бути від 50 до 100 тисяч робочих годин.

світильник

Видове різноманіття

Якщо ви вирішили обрати світлодіодні світильники для стелі, то слід розібратися з їхнім різноманіттям та призначенням. За типом монтажу їх чітко розділяють на 2 групи. Перші вбудовані. Вони підходять для гіпоскартонних конструкцій, натяжних стель. Друга група – накладні.

Світлодіодні світильники для дому можуть відрізнятися за своєю конструкцією. У залежності від типу корпусу визначають:

  • точечні;
  • LED-прожектори;
  • гнучкі стрічки;
  • світлодіодні панелі.

кровать

Також до покупки потрібно чітко визначитися із призначенням таких видів світильників. Промислові ЛЕДи – це потужні джерела освітлення в торгових центрах, просторих приміщеннях. Вони забезпечують ефективне енергозбереження.

Офісні світильники дуже яскраві, дають холодне та контрастне світло. Тому допомагають працівникам бути завжди сконцентрованими.

ЛЕД-світильники можуть бути вуличними. Вони призначені для освітлення зон, рішення оригінальних задач ландшафтного дизайну. Це повноцінні прожектори і панелі.

освещение

Для дому обирайте світильники, аналогічні офісним, проте із теплим розсіяним світлом.

Окрім стелі, LED-світильник активно використовуються й на стінах. Зокрема, оригінально виглядають спеціальні освітлювальні панелі. Також точечні моделі вбудовують у підлогу, вуличну плитку чи конструкції сходів.

Читайте також