Головна Малюки Основні правила хрещення дівчаток

Основні правила хрещення дівчаток

mamabook
102 Переглядів

крещение ребенкаДо таїнства хрещення потрібно підготуватись зазадалегідь. Купити хрестильний одяг та крижму, хрестик, домовитись про місце та день проведення обряду, а також вивчити певні церковні правила.

Хрещення – один з найважливіший обрядів у житті віруючої людини. Несучи в собі силу та захист від усього злого, хрещення також позбавляє від всіх земних гріхів. В цій статті ви зможе дізнатись про всі аспекти хрещення дівчинки, чим відрізняється хрещення дівчинки від аналогічного обряду для хлопчика та багато інших необхідних вам пам’яток і порад.

Для початку потрібно остаточно вирішити дату хрещення. Згідно християнським віруванням хрещення проводиться або на восьмий день життя дитини, або після сорока днів існування малечі. Зазвичай батьки більш схильні до другого варіанту.

Щодо відмінностей проведення обряду хрещення хлопчиків та дівчаток, то різниця є, але невелика. Вся справа в тому, що дівчат, на відміну від хлопців, не заносять до вівтаря. Їх одразу після занурення у воду підносять до святих ікон.

Наступним, не менш відповідальним кроком, буде вибір хрещених батьків. Хрещеними батьками можуть бути ваші близькі друзі, але вони не повинні самі бути подружжям і не зможуть обвінчатися в майбутньому один з одним. Також вони повинні бути віруючими та похрещеними. Слід віднестись до питання вибору хрещених батьків серйозно, адже саме ці люди в майбутньому будуть збагачувати вашу крихітку духовно.

Також необхідно буде придбати певний набір для хрещення. Цим зазвичай займаються хрещені батьки. Хрещений батько дарує хрестик (матеріал виробу не має ніякого значення), а хрещена мати дарує хрестинну сорочку та рушник-крижму. Після закінчення обряду крижму збережіть собі, не періть її, вона допоможе в майбутньому зберегти вашу дитину від хвороб та недуг.

Якщо на момент хрещення дитини у хрещеної матері критичні дні, то вона не може приймати участі у таїнстві. Під час обряду піклуватися про дитину буде хрещений батько.

Також деякі священики не опускають дитину у воду повністю. Вас не повинно це злякати, адже це все одно вважається процесом хрещення. В цьому разі, змочується лише голівка дитини. Роблять це в основному в холодний період року, щоб дитина не змерзла.

І на останок, хрещення – це свято для вашого малюка, проведіть його незабутньо! Можете замовити фотозйомку, але обговоріть це питання із священиком. Після церемонії запросіть до себе друзів та відсвяткуйте ваше маленьке родинне свято!

хрестильний, хрещення, товарномерные знакиНа фото: хрестильний комплект з вишивкою та номерніи знаки на дитячі коляски (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також