Головна Релакс Оригінальна коробка – перший крок до вдалого подарунка

Оригінальна коробка – перший крок до вдалого подарунка

mamabook
85 Переглядів
коробка

коробка

Перше враження має важливе значення. Завжди пам’ятайте про це, коли плануєте вручити подарунок. Що буде його пакуванням – черговий банальний пакет із ручками чи відсутність упаковки взагалі? Якщо ви хочете створити атмосферу свята, до останнього моменту зберегти відчуття сюрпризу та несподіванки, то обирайте оригінальні коробки з дерева. Подивитися великий вибір дизайнів, розмірів ви можете на сайті https://zrobyvtato.com.ua/korobki/. Ми ж назвемо чимало причин, чому варто вручати презенти саме в такому вигляді.

6 переваг дерев’яних подарункових коробок

Рукотворність. Дерево – матеріал з особливою енергетикою. Вважається, що деревина продовжує жити та насичувати простір високочастотними вібраціями навіть після того, як з неї було виготовлено дерев’яні меблі. Тому домівка, оформлена деревиною, створює благодійний мікроклімат і гарну атмосферу в родині. Подарунок, який захований у дерев’яну коробку, виглядає як створений власними руками. Тож відразу виникає асоціація турботи, піклування.

Різноманітність. Ви здивуєтеся, як багато дизайнів подарункових коробок можна створити лише з одного виду матеріалу. Коробки можуть бути різних розмірів і кольорів, бути цільними чи прикрашені деталізованим різьбленням.

коробка

Багатофункціональність. Таку гарну та якісну коробку нізащо не хочеться викидати, коли подарунок уже вручено. Коробці знайдеться безліч варіантів застосування в побуті: для зберігання прикрас, складання грошей як у скарбничку, також це чудова ємність для олівців чи фломастерів.

Надійність. Коробки з дерева міцні. Тож це найкращий вид пакування для крихких подарунків. Вручайте презенти, які мають особливу цінність і вартість.

Оригінально. Це незвично, креативно, дуже несподівано. Гарна дерев’яна коробка завжди звертає на себе увагу, серед безлічі подарунків у неї хочеться зазирнути в першу чергу.

На кожне свято. Обирайте коробки за призначенням – з відповідним тематичним дизайном. Наприклад, новорічні чи великодні. Також дерев’яними коробками можна користуватися й для вручення смачних презентів. У коробці гарно виглядатиме набір фруктів чи солодощів. Вручити подарунок у коробці можна до будь-якої святкової події.

Читайте також