Головна Релакс Оренда кавомашини: чому це вигідно

Оренда кавомашини: чому це вигідно

mamabook
24 Переглядів
кофе

кофе

Важко знайти сучасну людину, яка б не полюбляла розпочинати свій день із чашки якісної кави. Цей напій настільки популярний та універсальний, що супроводжує нас вдома, на роботі, в дорозі. Численні маленькі та великі кав’ярні завжди приваблюють велику кількість відвідувачів. Адже у такому закладі особлива атмосфера, створена затишком, надзвичайним ароматом, гарними асоціаціями. Компанія «Завари» пропонує допомогу у відкритті власного закладу. Ви зможете дізнатися, як запустити успішний та надійний стартап. Команда Zavari дає підтримку на всіх етапах запуску вашої справи – від навчання бариста до оренди необхідного обладнання.

Навіщо орендувати кавомашину

Взяти сучасну техніку для заварювання кави – вдале рішення не лише для підприємців. Адже професійне та сучасне кавове обладнання коштує дорого. І якщо ви не збираєтеся відкривати власну точку з продажу напоїв, то окупити вартість обладнання неможливо. Навіть після кількох років щоденного споживання кави вдома чи в колективі вартість самої кавомашинки так і не покриє ціни за всю кількість випитих напоїв.

Проте оренда обладнання – бюджетно та практично. Ви отримаєте якісну техніку для створення бездоганних напоїв. Проте витрати на оренду будуть помірними та фінансово виправданими.

Переваги оренди кавового обладнання:

  • можливість започаткувати власну справу, не маючи великого бюджету на старті;
  • великий вибір моделей різних виробників;
  • можна підібрати обладнання під свої потреби – різних потужностей;
  • завжди можна поміняти кавоварку на іншу модель;
  • невисока вартість оренди.

кава

Що врахувати при виборі

Офісний колектив потребує кавомашинки з високим рівнем експлуатації. Це повинно бути обладнання, що стійке до поламок, але зможе видавати велику кількість порцій напоїв протягом дня. Для офісу оптимально підходять професійні моделі. Приміром, машинка Dr. Coffee M12 Big чи Dr. Coffee Coffee Bar.

Коли йдеться про вибір для сім’ї, то найкращий домашній варіант – це капсульна кавоварка. Вона компактна, має сучасний та ергономічний дизайн. Її функціонал значно простіший, ніж у професійного обладнання. Кожен член родини зможе швидко навчитися, як правильно запускати машинку та готувати різні види кавових напоїв.

Для закладів HoReCa-сегменту потрібні потужні професійні моделі. Вони створені для потреб великого бізнесу, аби забезпечувати потік клієнтів у готелях, ресторанах, великих кав’ярнях. У цьому випадку варто віддати перевагу таким моделям, як Elektra Maxi 2Gr E чи La Cimbali m39 classic 2gr E.

На сайті компанії Zavari ви зможете більше дізнатися про оренду кавомашин та кавоварок, звернутися за послугами до сервісного центру чи пройти курс у сучасній школі бариста.

Читайте також